завантаження...

Коли заводити дитину після весілля?

В даний час в оточенні популярно такого роду судження, що чоловіки відносно стримано ставляться до дітей і не хочуть їх заводити.

У чому причина - незрозуміло. Можливо, що юнаки, які виросли під опікою мам і бабусь, більш залежні, безініціативні, ніж ті, хто виріс в пору іншу, важку, коли мами в силу своєї зайнятості не могли плекати синів і дочок. Якщо  дітей було чимало, то багато сил  йшло  на те, щоб утримувати сім'ю.

Наступним мотивом - є тиск на чоловіків, які не хочуть виплачувати аліменти. Обидва чинники, на нашу думку, більш ніж неоднозначні.

Мабуть, просто не слід підганяти чоловіка? Дати йому якийсь період, щоб визначитися і самому побажати народження сина чи дочки? Сексологи, скажімо, не радять у перший рік після весілля заводити дітей, оскільки народження малюка і  вертикальные роды, можливо, ускладнять труднощі, які з'явилися в перший рік спільного життя. Якщо подумати, то це розсудливо. По суті, якраз після весілля немаловажливо укріпити почуття і не припиняти близьких відносин, що найчастіше відбувається під час очікування малюка.

Початок спільного життя - це період звикання один до одного, пізнання й осмислення, перегляду моральних аспектів, той час, коли необхідно прийняти манери і індивідуальність чоловіка, розгледівши в них розвиток його позитивних рис. Не через це родинний союз "по зальоту" в більшості випадків швидкоплинний?

У зв'язку з цим повчання дівчатам: якщо ви хочете оформити з коханим відносини, не поспішайте заявляти йому: "Дорогий, я чекаю дитину". 99 відсотків з 100, що він не зрадіє разом з вами, а 50 відсотків чоловіків після такої новини приходять в замішання і втрачають почуття, не прагнучи до подальшого розвитку відносин. Ніхто не сприймає тиску. А очікування дитини без реєстрації відносин - це за великим рахунком і є той самий дієвий спосіб, щоб натиснути на чоловіка і привести його в ЗАГС.

Чи викликає здивування той факт, що більша частина чоловіків всіма правдами і неправдами чинять опір цьому, і ніжні почуття з їхнього боку інколи змінюються на неприховану неприязнь до колись милої серцю обраниці? Отже, тягнути в ЗАГС насильно не варто.

Часто поява на світ навіть довгоочікуваного малюка призводить до охолодження відносин між подружжям.

Через що таке трапляється?

Жінка після пологів всю свою турботу перемикає на дитину. Чоловік відсувається на задній план, він відчуває себе зайвим, нелюбимим. Ні в якому разі не слід доводити до цього. Необхідно пояснити чоловіку, що він, як і раніше, дорогий, просто відбиваються навантаження, стомлення. Не слід з самого початку звільняти чоловіка від турбот про малюка, навпаки, слід по можливості часто просити його допомогти. А чоловікові необхідно всіляко допомагати жінці у догляді за дитиною, не злитися на неї за  нервозність.

Зумівши в цей період зберегти згода й участь, то з часом все владнається, а почуття залишаться на багато років.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин