завантаження...

Куди поїхати на медовий місяць молодятам

Про те, як провести медовий місяць, наречений і наречена починають замислюватися навіть раніше, ніж про організацію весілля. Заздалегідь бронюються готелі, квитки на літак, робляться візи. Молоді обговорюють, куди поїхати відпочивати удвох. Де їм буде найбільш комфортно, де природа гарніше і яка країна романтичніша. Багатьом хочеться провести медовий місяць на островах, інші планують відвідати Європу, треті хочуть познайомитися з визначними пам'ятками рідного краю. Всі ці подорожі будуть цікавими і захоплюючими, якщо підійти до організації відпочинку відповідально.

Найпростіший варіант проведення медового місяця - поїздка в безвізові країни. Екзотична Куба і тропічна Домінікана, яскравий Таїланд і спекотна Туреччина завжди чекають в гості. Віза при перетині кордону цих держав не потрібна. До того ж, більшість готелів в цих країнах надають послугу організації весільного торжества або дають молодятам хороші знижки на проживання.
Пам'ятайте, що шлюбна церемонія за кордоном найчастіше має формальний характер. Щоб отримати справжнє свідоцтво про шлюб, потрібно заздалегідь звернутися в консульство.

Ті, кому не цікаві океани, моря і острови, кому більше до душі романтична середньовічна Європа, можна порадити в медовий місяць відвідати Італію, Францію, Іспанію. Ці країни знамениті своєю архітектурою. Багато європейських міста - Париж, Барселона, Рим, Верона - стали меккою молодят усього світу. Туди прилітають новоспечені подружжя з США, Японії, Китаю. А все заради того, щоб зберегти самі щасливі моменти свого життя на тлі всесвітньо відомих пам'яток.

Туризм по Росії не дуже популярний у молодят. Однак у сісідній країні є місця не менш, а іноді і набагато цікавіші, ніж за кордоном. Наприклад, анапа отдых без посредников  та озеро Байкал або Камчатка. Ці природні заповідники вже обладнані найсучаснішими готелями і кращими ресторанами. Там можна провести чудовий медовий місяць, познайомившись з неймовірною природою рідного краю.
 
Як організувати поїздку

Щоб не замислюватися про проблеми організації медового місяця, оформлення туру можна довірити агентству. Тим більше що у них часто зустрічаються більш економні варіанти поїздок. Агентства викуповують блоки місць на чартерних літаках за зниженими цінами, і переліт обходиться набагато дешевше, ніж при покупці квитка самостійно. Тільки не забудьте заздалегідь обговорити з менеджером подробиці подорожі, вибрати дати поїздки і готель.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин