завантаження...

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір


Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована весільна подорож може зробити цю подія ще більш яскравою, незабутньою і щасливою. Треба тільки правильно вибрати маршрут залежно від ваших уподобань, а ми підкажемо вам куди краще вирушити для того чи іншого виду відпочинку.

Якщо свою весільну подорож ви плануєте проводити активно, любите отримувати нові враження і не наполягаєте на самоті, то для вас підійде весільна подорож з насиченою екскурсійною програмою, наприклад, поїздка по самим романтичним і мальовничими містами Європи. У Венеції, Парижі, Празі, Римі, Лондоні чи Мадриді ви зможете насолодитися романтичною атмосферою, відвідуванням чудових культурно-історичних пам'яток, захоплюючим шопінгом і знайомством з цікавими звичаями інших народів.

Ви мрієте про медовий місяць на лоні тропічної природи у відаленні від галасливих компаній і суєти великих міст? Повністю насолодитися товариством одне одного і красотами екзотичної флори і фауни ви зможете на знаменитих «райських» островах: Сейшельських, Мальдівських, Гавайських або в Таїланді, на Мальорці, Криті, Корсиці і Корфу.

З іншого боку, багато молодят віддають перевагу відпочинку з друзями, веселим вечіркам, танцям до упаду та іншим видам розваг. У такому випадку, ласкаво просимо на відомі курорти: Ібіцу, Акапулько, Баден-Баден, Анталію або Ніццу. Інфраструктура розваг на цих курортах здатна задовольняти найвибагливіші смаки.

Для того, щоб цікаво провести медовий місяць, необов'язково вибирати екзотичні країни, можна зупинити свій вибір на сусідній Росії. І спокійний відпочинок на природі, і пізнавальна екскурсійна подорож цілком доступні і в сусідній країні. У першому випадку, радимо вам відправитися в Карелію, на озеро Байкал, в Алтайський край або вибрати круїз по Волзі. А цікаві екскурсії в поєднанні з романтичною атмосферою пропонує Санкт-Петербург -  схема проезда Выборг  (особливо в період «білих ночей») або Москва.

Щоб не помилитися у виборі маршруту, обов'язково обговоріть програму весільної подорожі з вашою половинкою. Не виключено, що ваші уявлення про ідеальний медовий місяць трохи розходяться. Також варто гарненько обміркувати організацію поїздки. Якщо ви вже неодноразово подорожували по різних країнах, ви цілком можете організувати весільну подорож самостійно. Але не маючи багатого досвіду поїздок, краще доручити цю важливу справу спеціальній компанії. До речі, багато туристичних фірм можуть запропонувати вам вже готові програми весільних подорожей, але в разі необхідності для вас розроблять індивідуальний тур. Багато туристичних компаній пропонують знижки для молодят, тому варто провести попередню "розвідку" в цьому напрямку.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин