завантаження...

Квіти в інтер'єрі

Занадто нудно було б дати квітам просто зів'янути в численних ємностях , розставлених по всій квартирі. Саме час застосувати фантазію і ненадовго перекваліфікуватися в художника по інтер'єру. Порадувати себе і коханого допоможуть наші поради і ваші знахідки.

Квіти хоч і недовговічний, але прекрасний матеріал для оформлення інтер'єру. Ними можна задекорувати люстру, оформити ширму, прикрасити стіни та багато іншого. Для того, щоб будинок замайорів всіма кольорами веселки, вам знадобляться будь-які конструкції з дроту або з ажурного металу, а також звичайні шовкові нитки та клейка стрічка.

Чому б не прикрасити квітами стеля? Завдання цілком здійсненне. Прикріпіть на люстру слабкий каркас із дроту і прикрасьте його квітами. Щоб продовжити життя рослинам, до кожного стебла можна прикріпити пробірку з водою , закріпивши її дротом. Таке джерело світла виглядає дуже ефектно і оригінально, і якщо ви вирішите запросити гостей на наступний день після весілля, вони будуть в захваті від такої краси. З появою цього елемента дизайну в будинку з'являється дивовижна чарівна атмосфера, в чому ви легко можете переконатися самі.

За допомогою звичайної металевого дроту можна творити справжні дива і створювати шедеври. Досить нескладно виготовити з дроту решітку, закріпивши в кожному отворі по великій квітці. Таке декоративне панно можна прикріпити до стіни, прикрасивши будь-яке місце у вашому домі: спальню , кухню і навіть ванну кімнату.

Дуже ефектно виглядають квіти в стравах , чашках чи іншій посуді. Квіти, які вже почали трохи псуватися, потрібно відокремити від стебел і викласти ними дно великої ажурної страви або підноса. Трохи фантазії і дивовижна, яскрава і стильна композиція готова!

Порожній акваріум легко можна перетворити на маленький оазис, виклавши його дно квітами і, якщо дозволяє об'єм, доповнивши композицію свічками.

За допомогою квітів можна перетворити на витвір мистецтва навіть старі предмети. Наприклад, потерта дерев'яна рама для картини стане справжнім шедевром, якщо на ній за допомогою прозорої клейкої стрічки закріпити живі барвисті бутони. А якщо вдома немає творів живопису, прикрасьте таким же чином рамки для фотографій і дзеркал.

Квіти можна закріплювати і на прозорих нитках, створюючи яскраві гірлянди. Ними можна прикрашати стіни, зробити покриття над ліжком або квіткову штору біля входу в кімнату. Будь-яка ажурна фіранка заграє новими барвами, якщо ви акуратно вплете між нитками квіти з тонкими стеблами без шипів.

Майстерність декоратора полягає в тому, щоб зробити інтер'єр не тільки красивим, але і функціональним. Прикрашаючи квартиру, гарненько закріплюйте квіткові шедеври, розміщуйте свої творіння в зручних для цього місцях. Наприклад, квітами можна прикрасити плетені меблі і будь-які предмети інтер'єру з ротанга або лози, але при цьому будьте готові до того, що улюблене крісло-гойдалка або шафка на час стануть музейним експонатом. Широкий асортимент  интернет-магазина цветов Феерия , допоможе вам, втілити ваші фантазії в життя і прикрасити ваше житло.

Будь-яка ваша дизайнерська знахідка буде виглядати дуже екзотично, стильно і оригінально. Втілюйте в життя свої найсміливіші ідеї, не бійтеся експериментувати, поєднуючи різні за кольором і формою рослини, і нагородою за ваші зусилля буде сонячна атмосфера свята у вашому будинку і щаслива посмішка коханої людини.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин