завантаження...

Медовий місяць у Болгарії

altБолгарія насправді чудова країна для вашого відпочинку. Відпочинок в Болгарії залишить у пам'яті найяскравіші спогади. Північні кордони цієї прекрасної держави проходять уздовж великої Європейської річки Дунай, на заході  Болгарія Львів  межує з Югославією і Македонією, а на півдні - з Грецією і Туреччиною. Східне узбережжя країни омиває Чорне море. Майже 70% населення Болгарії - городяни. Окрім столиці Софії, налічують понад 1млн жителів, великими містами в Болгарії так само є Пловдів, чорноморські порти Варна і Бургас.

Вибравши Болгарію, як місце вашого відпочинку ви зробили правильний вибір, тому що курорти Болгарії мають чудовий клімат, чисте гірське і морське повітря, прекрасні готелі Болгарії, незабутні гірські і морські пейзажі, а так само чудову Болгарську кухню. Відпочиваючи в Болгарії, ви забудете всі свої земні проблеми. Величезною популярністю у Європейських туристів користуються тури в Болгарію на Чорноморське узбережжя - знамениті курорти Золоті піски, Сонячний берег.

 Поснідати в Болгарії можна в сладкарницях - закладах, що відкриваються рано вранці. Основа сніданку - кисле овече молоко, баніца (листковий пиріг з сиром), буза (густий, схожий на хлібну гузу калорійний напій) і, звичайно ж, чашка міцної кави. Основу багатьох Болгарських страв складають овочі, до обіду зазвичай подають сири та різноманітні овочі. Болгарську кухню важко уявити без перцю - "чушок". Вечеряють у Болгарії пізно, але дуже ситно, обов'язково зі стравами з м'яса. У Болгарії здавна роблять чудові виноградні вина, однак споконвічним національним алкогольним напоєм вважається міцна виноградна горілка ракія.

Якщо ви шукайте гірськолижні курорти, то вам дуже пощастило. Ви коли-небудь чули про Родопи, найромантичніші гори для відпочинку Болгарії, неодноразово оспіваних у легендах і піснях. Вас приємно здивує прекрасний гірський краєвид, найчистіше повітря і досить низькі ціни. Безсумнівно Болгарія поступається в кількості гірськолижних трас, іншим європейським гірськолижним курортам, але є одне але - ви більше ніде не знайдете настільки зачаровуючі своєю красою гори. Початок грудня передбачає відкриття лижного сезону, а його закриття припадає на середину квітня.

 Відсутність мовного бар'єру, так само робить Болгарію зручним курортом, вам не доведеться купувати і вічно лазити в цих іноземних словничках, намагаючись запитати у місцевих жителів як пройти до найближчого кафе. Якщо ви забули взяти з собою лижі або інший гірськолижний інвентар, не біда ви знайдете свій розмір в будь-якому лижному центрі, а якщо ви перший раз стали на лижі, то звернувшись до лижних інструкторів в будь-яку з численних гірськолижних шкіл, в короткі терміни ви навчитеся не тільки впевнено стояти на лижах, але і підкорювати круті спуски. До найзнаменитіших гірськолижних курортів відносять курорти Боровець і Пампорово.

Так само Болгарія, як місце для відпочинку, дивує своєю неповторною культурою, яка формувалася на протязі сотень років в умовах постійної загрози зникнення нації, пронизана своєрідним бойовим характером. Подорожуючи по Болгарії не забудьте відвідати Собор Олександра Невського, який розташований у Софії, Рильський монастир і руїни античного амфітеатру в Пловдіві.

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин