завантаження...

Найромантичніші місця в Європі для медового місяця

Найромантичніші місця в ЄвропіНа першому місці у нас Іспанія, місто Гренада і фортеця Альгамбра. Сади Альгамбри так прекрасні, що надихнули групу Baraonna на написання чудової пісні. Присвяченої виключно їм. Сади були побудовані в 14-15 століттях і займають зовсім невелику площу: всього 13 гектарів. Атмосферу місця створюють фонтани, апельсинові дерева, мирти і кипариси, і безліч квітів. З садів відкриваються мальовничі краєвиди на Гренаду.

На другому місці - вельми передбачуване місце, а саме паризька Ейфелева вежа. Весь Париж місто романтики і любові, але саме ця вежа стала справжнім символом почуттів і всього прекрасного, що несе в собі любов.

Скільки пар вирішили стати чоловіком і дружиною на вершині Ейфелевої вежі, навіть не злічити. Навіть актор Том Круз попросив руки Кеті Холмс на верхньому поверсі вежі! Кажуть, що парочка, що піднялася на вежу, гарантує собі довге спільне щастя і вічну взаємну любов. Тому для тих, хто став чоловіком і дружиною, ця вежа - обов'язкове місце для відвідування!

Единбурзький замок у Шотландії займає почесне третє місце. Замок побудований в епоху раннього Середньовіччя на вершині скелі, на місці, де раніше був вулкан. Біля підніжжя скелі знаходиться красиве затишне містечко 12 століття. У цьому замку коронувалися шотландські та англійські монархи.

На четвертому місці фонтан Треві в Римі, місце, назавжди увійшло в історію кінематографа завдяки сцені з фільму «Солодке життя», в якій чарівна Аніта Екберг купається вночі в цьому фонтані. Біля фонтану прийнято освідчуватися в коханні, якщо ви не боїтеся людей, яких біля нього завжди багато. Втім, вони ж можуть зіграти вам на руку, порадувавши вашу пару оплесками. У Фонтан Треві прийнято кидати монетку на щастя і для того, щоб обов'язково ще раз повернутися до Риму.

Баварський замок Нойешванштайн займає п'яте місце нашого рейтингу. Ця резиденція короля Людовика II дуже романтична і немов переносить в давню епоху. Саме цей замок, до речі, надихнув студію Діснея на створення своєї знаменитої заставки. Також саме цей замок зачарував Петра Чайковського і надихнув його на написання «Лебединого озера».

На шостому місці Галатская вежа, яка знаходиться в Стамбулі, в європейському кварталі міста, на високому пагорбі. З вежі відкривається приголомшливий вид на історичний центр міста. На вершині вежі можна ще раз зізнатися у коханні, а потім відсвяткувати медовий місяць в баштовому ресторані. Піднятися на оглядовий майданчик вежі можна як на ліфті, так і пішки, подолавши 143 сходинки.

На сьомому місці знову Париж, на цей раз його Люксембурзькі сади. Найгарніший сад зі ставком, квітами і фонтанами зберігає чарівну атмосферу, що якнайкраще підійде для неквапливих прогулянок з коханим, тримаючись за руку і ніжно обіймаючи один одного. А якщо потрапите на концерт під відкритим небом, то ваш медовий місяць і зовсім стане схожий на сцену з французької мелодрами.

На восьмому місці прекрасна Венеція і знаменита площа Святого Марка. Площа цього романтичного міста на воді сама по собі унікальна завдяки унікальним будинкам, які її оточують. Затишні кафе та ресторани якнайкраще підійдуть для романтичних вечерь, а прогулянки по гондолах посилять ваше враження від цього міста-музею. Будьте готові до зустрічі з ручними голубами!

На дев'ятому місці списку празький Карлів міст, найпрекрасніший і наймальовничіший, особливо в променях сонця. Пройшовши по мосту, не забудьте загадати бажання і кинути монетку. Відвідайте міст і пізно ввечері або вночі, коли на ньому не так багато туристів, а зоряне небо посилює романтику цього місця.

І нарешті, на десятому місці знаходиться Хемпстедский ліс в Лондоні. Цей тихий і спокійний парк в декількох кілометрах від Лондона приваблює своїми деревами, ставками, загубленими в тіні лавочками і заспокійливою атмосферою. Влаштуйте пікнік у лісі, відзначивши свій медовий місяць келихом шампанського.

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин