завантаження...

Переїзд в новий будинок: поради молодятам

Переїзд в новий будинокВесілля - це не просто подія, що з'єднує двох люблячих один одного людей, це початок нового життя, вступити в яке бажано, придбавши власне спільне житло.

Однак у такому випадку стає необхідним квартирний переїзд, в ході якого молодята перевозять все необхідне в своє нове гніздечко для того, щоб наповнити його атмосферою любові, тепла і затишку. Так як цей процес супроводжується певними витратами, то краще скласти заздалегідь список речей і предметів меблів і декору, які вам будуть потрібні на новому місці. Також бажано обзавестися спеціальною плівкою (її зазвичай використовують при ремонтах) для того, щоб обклеїти нею меблі, щоб не пошкодити. Якщо є досить великі куски тканини, то ними можна замінити плівку. До речі, в новий будинок не рекомендується везти занадто багато старих речей, оскільки вважається, що вони просякнуті зовсім іншою енергетикою, яка аж ніяк не завжди є позитивною. 

Якщо ви відправляєтеся жити в приватний будинок, розташований за містом, то такий своєрідний дачний переїзд краще здійснювати за допомогою найманих працівників. Так, сьогодні можна знайти достатню кількість транспортних компаній, що пропонують свої послуги з перевезення вантажу, крім того, вони ж можуть і скласти ваші речі, ретельно запакувавши їх. Хоч це і вимагає якихось витрат на оплату послуг, тим не менше ви зможете звільнити себе від зайвих турбот, почавши ваше спільне життя з приємних моментів, а не з "битовухи".

Вибираючи серед свого майна речі, які можуть стати в нагоді у вашому новому будинку, пам'ятаєте, що вам не все буде потрібно, а тому звертайте свою увагу не тільки на практичну сторону речей, а й на естетичну, адже тільки так ви зможете створити повноцінний затишок. Так, всілякі килимки, елегантні статуетки, ароматичні лампи, картини, що доповнюють інтер'єр, допоможуть вам у вашому бажанні скоріше облаштуватися і звити затишне гніздечко, в якому ви будете щасливі. Також для безпеки, варто було б замінити старий замок в дверях, где купить замок для двери - можна дізнатись на сайті plastmarket.com.ua, де вам запропонують великий вибір різних дверних замків...

Здійснюючи переїзд, не забудьте за традицією першою впустити кішку в ваш будинок, так ви дізнаєтеся, де найбільшою мірою зосереджена позитивна енергія, і, виходячи з цього, будете розставляти меблі. Як правило, на те місце, куди примоститься кіт або кішка, ставлять подружнє ліжко. Не забудьте взяти з собою новий віник, в іншому випадку - це загрожує проблемами у подружньому житті.

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин