завантаження...

Після весілля. Відпочинок в Португалії

Відпочинок в ПортугаліїПортугалія, Іспанія, Франція, Італія, Німеччина - країни зі своєю унікальною і цікавою захоплюючою історією, зі своїми традиціями, засадами. Дуже цікаво знайомитися з людьми різних країн, відчувати на собі все, що відбувається в їх особливому для туристів світі. Тури по Європі - це найкращий варіант ознайомитися з традиціями, познайомитися з особливостями національної кухні, відвідати дорогі для жителів місця, які символізують багату історію становлення країни.

Переваг такої поїздки можна перераховувати і перераховувати. Але це все на словах, ніхто ще не отримував стільки емоцій від написаного, як від реальної поїздки або автобусного туру в Європу. Автобусні тури до Європи насправді займають не останнє місце в рейтингу послуг, пропонованих туристичними агентствами. Останнім часом туристи вибирають тур на автобусі замість швидкого перельоту. І справа зовсім не у вартості туру, а у відчуттях, і враження, які наповнюють туриста кожну хвилину. Адже кожну хвилину змінюються пейзажі, картини побаченого по дорозі не менш цінні, ніж самі міста, в яких зупиняються мандрівники. Все це не пропадає швидкоплинно, з'являється можливість зупинитися і милуватися чудом кілька хвилин, а то й кілька годин.

Португалія є однією з країн Європи, по якій можна їздити тижнями на автобусі і щодня отримувати величезну кількість інформації про пам'ятки архітектури, мистецтва. Португалія - ​​це країна з дуже багатою історією. Якщо описувати кожне місто, що входить в автобусний тур по Португалії, то можна сказати одним словом, що це все міста - пам'ятники європейської культури. Тури до Португалії здадуться не настільки цікавими і такими, що запам'ятовуються без заїзду в місто зі східною назвою Фатіма.

Це місто - справжнє диво Португалії, так як тут відбулося за переказами явище Діви Марії. Багато туристів бачать своєю метою відвідування саме цього благословенного міста, наповненого чистотою і добротою. До того як це місто стало відвідувати туристи, воно було пустельним непримітним містечком, і лише потім Фатіма стала захоплювати всіх своїми будівлями.

Це місто з упевненістю можна назвати релігійним центром Португалії, так як тут проводяться релігійні церемонії. Сюди з'їжджаються, щоб помилуватися релігійними пам'ятками культури, які зберігають сліди чудес, що відбулися давним-давно, але збереглися в стінах кожної церкви, кожного монастиря і особливо в будівлі великої Базиліки Святої Діви. А якщо випадково автобусний тур по містах Португалії буде проходити в травні, то 13 травня в Фатімі відбувається грандіозне свято: саме в цей день всі католики поклоняються Діві Марії. У будь-якому буклеті про місто буде сказано, що Фатіма - це місто, де щорічно проходить паломництво тисячі віруючих.

Автобусні тури до Європи в Фатіму є у всіх програмах туристичних фірм. Проїжджаючи на автобусі по вулицях Фатіми, можна відчути спокій, умиротворення, що виходить від кожного будинку. Навіть у нічний час, коли починають працювати нічні клуби (до речі афишу клубов можна також знайти на різних туристичних листівках) тут не відчуваєш страху, тому що кожен кут, кожен будинок, дорога і навіть пустельні місця ввібрали в себе релігійну стриманість і спокій. Релігійні пам'ятки роблять це місто для туристів особливим місцем перебування. Тут виникає бажання залишитися на ніч, на дві, щоб відпочити від різних проблем і суєти. Після автобусного туру в Фатіму людина повертається умиротвореною, готовою стикатися з новими життєвими проблемами. Ставлення до життя після туру в Португалію стає трохи іншим.

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин