завантаження...

Проблеми молодих сімей

altНу, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла вдало, всі гості задоволені, на пам'ять залишилася ціла купа фотографій, і тепер перед молодятами відкривається пряма і світла дорога в майбутнє. Але, як не прикро про це говорити, на жаль, цей шлях передбачає і труднощі з якими справляються не усі молоді пари. За статистичними даними , вже третина молодят розлучаються, не проживши разом і п'яти років, причому не завжди спільні діти зупиняють їх від такого кроку. 

Напевно, зараз не існує достатніх коштів, що б проаналізувати внутрішні причини розлучень, бо, відомо, що всі сім'ї щасливі однаково, і нещасливі - по-своєму, і встановити, яка гамма суб'єктивних почуттів і мотивів ховаються за стандартним формулюванням «не зійшлися характерами» , досить непросто.

Тим не менше, існують об'єктивні причини, що штовхають молодих українців до  розлучень, і ці причини були названі під час опитування серед наших співвітчизників. cвинина

51% опитаних заявили, що штовхають людей до розлучень перш за все алкоголізм або наркоманія одного з подружжя. Нам складно коментувати цю причину, оскільки алкоголізм за останній час став однією з найбільш злободенних суспільних проблем. Але, варто відзначити, що мабуть, до такого стану призводить так само і те, що люди не знаходять свого щастя в колі сім'ї і ця обставина штовхає їх до пошуку альтернативних джерел щастя. Тому створення внутрішнього затишку і сприятливої атмосфери в своєму гніздечку цілком здатне утримати людину від пияцтва. 

Не менша кількість опитаних відповіли, що причиною розлучень є відсутність власного житла, - таких виявилося 41%. Дійсно, що б там не говорили про рай у курені, - головне, щоб цей курінь був свій. Тому що для молодої сім'ї просто необхідно мати місце, яке стало б для них спільним домом, нехай навіть і тимчасовим. Між іншим, ця ж проблема взагалі утримує багатьох молодих людей від вступу в шлюб. 

Незабезпеченість власним житлом створює ще одну проблему, яка є причиною розлучень, - «втручання родичів у справи сім'ї» (18%). Це по-справжньому непроста ситуація, коли близькі тобі люди невміло намагаються вирішити за молодих питання, які принципово повинні вирішувати саме подружжя, навіть якщо між ними і родичами склалися хороші взаємини. Адже немає нічого складнішого і загадковішого, ніж чуже життя. Та й дві господині на кухні - питання, яке коментарів не потребує. Основний і радикальний метод тут - придбати власне житло. 

Ще одним приводом до розірвання шлюбу українці називають неможливість прогодувати сім'ю. Дуже складно уявити собі, що розлучення допоможе комусь врятуватися від голодної смерті. Тим не менше, проблема раціонального планування сімейного бюджету завжди гостро стояла в молодих (та й не тільки) сім'ях, враховуючи нестабільність нашого суспільства. Єдине, що допомагає пом'якшити гостроту цього питання - так це твереза оцінка своїх можливостей і потреб, поки не підвернеться підходяща робота. 

Крім згаданих, існує ще маса проблем і завдань, які постають перед молодятами на перших порах, і розібратися з кожною з них - це окремий головний біль, що, у свою чергу, загрожує і взаєминам подружжя, і цілісності сім'ї. Але не зважаючи на усі перераховані перешкоди у подружньому  житті бажаємо вам пройти їх з гідністю і щоб ваша бриллиантовая свадьба була найщасливішою подією у вашому житті.

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин