завантаження...

Що потрібно зробити відразу ж після весілля


Бути нареченою - здорово! Період з заручин до весілля - непростий, але такий хвилюючий і приємний. Місяці шопінгу, вибір розкішного весільного плаття і інших дрібниць, ейфорія, втома і щастя. Якщо ти ще й працюєш, ти вимотана, але з часом вливаєшся, звикаєш. Пройшовши через насичену весільну підготовку, ти чекаєш від дня Х надприродного дива! Але ось він настає і проходить так швидко, що ти й отямитися не встигаєш. А після нього вже немає тисячі справ на день, потрібно повертатися до нормального життя. Але ти ж вже так звикла! І починаєш відчувати порожнечу ...

Це симптоми післявесільної депресії. Так, і така буває. Зараз тобі може здатися це дурним і смішним. І ти, можливо, навіть уникнеш цього почуття. Але підготуватися варто. Адже весілля - це не кінцева мета. Все найцікавіше буде після! Щасливе сімейне життя, довгоочікуване потомство і доросле самостійне життя.

Так що ж потрібно зробити відразу ж після весілля?

Подбати про весільну сукню

Якщо ти брала сукню напрокат, просто поверни її у весільний салон і забери свою заставу. Хімчистка зазвичай входить у вартість. Якщо ж ти купувала весільну сукню, то не затягуй і відразу віддавай її в спеціалізовану хімчистку, щоб плями поту, шампанського та бруду не в'їдалися в тканину. А як зберігати весільну сукню ми вже писали раніше.

Відправитися у весільну подорож

Зараз ти можеш в це не повірити, але істина в тому, що якщо ви відразу ж після весілля не вирушите у весільну подорож і відкладете її на потім, то вона може так і не відбудеться, як би ви не старалися. Знайдеться сотня причин: потрібно повертатися до роботи, відпустка не скоро, прізвище поміняла, а паспорта не готові, знайдеться краще застосування для грошей і т.д. А через рік-два це вже буде не весільна, а просто подорож. Так що не пропустіть свій медовий місяць і зробіть його справді медовим!

Розібрати подарунки

Ви і так це зробите. Головне - щоб не замість першої шлюбної ночі! :) Але якщо ви все-таки вирушаєте у весільну подорож на другий чи третій день після весілля, краще залишити подарунки до повернення. А по приїзду спокійно їх розібрати, розсортувати, визначитися, хто з гостей що подарував. Навіщо? Читай наступний пункт!

Відправити листи подяки

Покажіть своїм гостям, що вони вам небайдужі і після весілля, що ви цінуєте їх і те, що вони розділили з вами прекрасну мить створення вашої родини. Можливо, ви це зробили вже на весіллі. Але було б непогано віддячити їм хоча б листівкою за подарунок. Так що відновлюйте список запрошених, зіставляєте його з подарунками та надсилайте листи подяки!

Надрукувати фотографії

Пам'ятайте Моніку з серіалу "Друзі" на другий день після весілля? Так, все закінчилося, весілля позаду, вона дуже переживала з цього приводу і єдиним порятунком для неї могли стати весільні фотографії! В епоху цифрових фотоапаратів досить скинути всі знімки на комп'ютер і насолоджуватися переглядом, але, перефразовуючи одну приказку: краще один раз помацати, ніж сто разів побачити. Навіть якщо ви замовили весільну фотокнигу відразу ж, скільки там буде фотографій? Сорок? П'ятдесят? Але не пару сотень. Та й батькам пам'ять про ваше весілля теж потрібна.

Влаштувати вечірку

Надруковані весільні фотографії також можуть стати в нагоді, якщо ви вирішите влаштувати вечірку через якийсь час після одруження. Ви зможете подарувати спільні знімки присутнім на весіллі, а також декорувати ними свою квартиру. З якого приводу вечірка? Якщо ви переїхали в квартиру тільки після весілля, можна зробити новосілля і включити в розважальну програму перегляд фотографій, слайд-шоу і відео з весілля, а також з вашого медового місяця, наприклад! Замість фотографій гостям можна подарувати і диски, на які ви попередньо запишіть весільні фото і відео.

Зробити ремонт та облаштувати квартиру

Під час весільної підготовки ти займалася оформленням торжества в єдиному стилі. Весілля позаду, а запал залишився? Що ж, це прекрасно! Адже тобі ще належить наводити красу у вашому новому спільному домі. Ремонт - не забутьте про  облицовочный кирпич, інтер'єр, декор ... Ти тепер - берегиня вогнища, від тебе залежить затишок і настрій в будинку. Так що облаштовуйте квартиру з задоволенням!

Не зациклюйтеся на тому, що весілля пройшло, насолоджуйтеся загальним сімейним щастям, обзаведіться потомством і живіть далі!
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин