завантаження...

Що робити на другий день весілля?

другий день весілляЯкщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей того, як провести другий день весілля. Ніхто не занудьгує!

Плюсів у дводенному святкуванні хоч відбавляй. Хорошого багато не буває - це раз. Є можливість розділити гостей на дві групи: тих, кого не можна не запросити, і тих, кого запросити хочеться, - це два. Ще можна здійснити відразу дві мрії - про класичне пишне весілля і про хуліганську тематику. Список переваг другого дня весілля ви можете продовжити самі. 

Традиційний сценарій

За старовинною українською традицією на другий день після весілля молодята садять деревце як символ народження нового життя, появи нової сім'ї. Крім того, в цей день прийнято дарувати символічні презенти родичам. Подарунки для тестя, тещі, свекра, свекрухи, шурина, своячки, зовиці і дівера (терміново освіжіть в пам'яті, хто всі ці люди!) - знак подяки та об'єднання в одну велику міцну сім'ю.

Домашній сценарій

Відзначити другий день весілля в домашній обстановці - дуже затишна і зближуюча ідея. Ви може запросити тільки найбажаніших людей, абсолютно щиро розділивши з ними радість цього свята. Ідеальне меню для такого варіанту - коронні домашні страви за сімейними рецептами.

Заміський сценарій

Неформальне святкування здорово влаштувати і за містом - на дачній ділянці, в пансіонаті, на березі річки чи в будь-яких затишних готелях Одеси або в ресторанчику на свіжому повітрі. Смачне вино і шашлик - це, погодьтеся, вже 80% відмінного настрою. Любителям активного відпочинку рекомендуємо захопити волейбольний м'яч або бадмінтонні ракетки. А в сутінках обов'язково настане час веселих і зворушливих сімейних історій біля вогнища.

Гламурний сценарій

Якщо ж ви відразу організували заміське весілля для всієї юрби, у другий день сам Купідон велів піти в нічний відрив. Відберіть найстійкіших і запальних гостей і вирушайте з ними по клубах. А ще можна прокотитися по нічних вулицях на розкішному лімузині або влаштувати коктейльну вечірку на даху висотки.

Незвичайний сценарій

Перший день весілля пройде за класичним сценарієм? Тоді проведіть другий в кардинально іншому ключі! Змінити декорації і підвищити градус веселості допоможуть сауна, аквапарк або, наприклад, кінна прогулянка. Здійсніть найсміливішу ідею: ваш свято неодмінно запам'ятається близьким людям як у всіх сенсах яскрава подія.

Другий день весілля - це безцінний час, що дозволяє встигнути все, чого не встигли в перший метушливий весільний день. Постарайтеся зробити так, щоб воно було виткане з теплих посмішок рідних людей.

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин