завантаження...

Шарм-ель-Шейх та Хургада: особливості відпочинку та розваги

Шарм-ель-ШейхВідпочинок в Єгипті став звичною справою для всіх, хто любить море та гарячий клімат. Тури з усіх куточків планети розпродаються надзвичайно швидко. На Червоне море їдуть відпочивати не тільки прихильники пляжних шезлонгів, але і дайвери. Прозора вода, коралові рифи, велике різноманіття кольорових риб та інших підводних мешканців – справжній рай для тривалого мандрування з аквалангом або маскою (снорклінг). Територія Єгипту – це 95% пустелі та лише 5% суходолу.

 Курорти розташовані на північній та на східній частинах країни. Туристи можуть обирати, де саме хочуть відпочивати – на Червоному морі або Середземному.

Особливості відпочинку у Хургаді

Найчастіше в туроператорів можна побачити пропозиції Хургади та Шарм-ель-Шейху, але цим вибір не обмежується. Кожен з них особливий та гарний. Хургада є одним з найстаріших місцевих курортів. Тут піщані пляжі, тепла морська вода та дно без коралових рифів. Саме тому сюди їдуть родини з дітьми та більш старші люди. Курорт може запропонувати і розваги та архітектурні пам'ятки:

  • палац «1001 ніч»,
  • каменеломні Монс Клаудіанус,
  • монастир Святого Павла,
  • аквапарк «Тітанік» та ін.

Колись тут було маленьке рибацьке поселення, а зараз сюди активно їдуть туристи з усього світу. Є така ось сторінка з різноманітними турами. З Хургади зручно відправитись на відомі екскурсії в Олександрію, Каїр з пірамідами Гізи та Луксор. Для молоді тут теж буде цікаво, адже активне нічне життя дозволить веселитись з вечора і до самого ранку. Для цього є безліч барів, ресторанів, дискотек під відкритим небом. А для закупів перед відльотом варто відвідати місцевий ринок Эль-Дахар.

Переваги Шарм-ель-Шейху

Цей курорт на березі Червоного моря вважається найдорожчим в Єгипті, хоча він відносно молодий. Тут теплий клімат, тому сюди можна прилітати навіть в січні. Попасти із зими в літо дуже просто. Ця частина Єгипту є найбільш живописною, тому квітучі дерева стануть гарним фоном для яскравих фотографій. Для дайверів та прихильників пірнати з маскою тут найкраще місце, бо узбережжя з кораловим рифом є гордістю Шарм-ель-Шейху. Ще одне цікаве місце – вертикальна печера Блакитна діра. Для професійних дайверів занурення в неї є визначною подією.

Вибір готелей на курорті великий – від найрозкішніших до більш доступних. Безліч місць для відпочинку, бари, ресторани – все є для цікавого проведення вільного часу. Для цього варто відвідати район Наама Бей. В Шарм-ель-Шейх приїздять переважно молоді люди, хоча і родинам з дітьми тут буде цікаво та комфортно. В Єгипет прилітають мільйони туристів щороку. Якщо ви ще не були в цій країні, виправляйте цей недолік в своїй туристичній кар'єрі.

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин