завантаження...

Спільне проживання закоханих

сім'яРішення оселитися разом з коханим чоловіком багатьом дається непросто. Але ще складніше - навчитися виходити із всіх проблемних ситуацій, які виникають при спільному проживанні. Пропонуємо вам поради - як вирішити найпоширеніші з цих проблем!
Існує думка, що по-справжньому вивчити коханого можна, лише поселившись з ним разом. І в цьому є  сенс - адже конфетно - букетний період не дає вам можливості оцінити, наскільки ви сумісні з обранцем. Зрозуміти це можна, тільки «увійшовши у воду». От тільки при цьому можна натрапити на такі підводні камені:
1. Він нечепура. З цією проблемою зіштовхується переважна більшість жінок. Як її вирішувати? Перша можливість - розподілити обов'язки так, щоб чоловіку дісталася робота, яка зможе дати йому урок. Наприклад, вам не подобається, що після того як він почистить зуби, вся раковина - у плямах зубної пасти. Значить, вам варто домовитися, що чоловік відповідає за миття раковини. Незабаром він переконається, що чим акуратніше чистить зуби - тим менше в нього роботи, і позбутися від шкідливої звички.
Другий спосіб - перестати робити що-небудь за нього. А також не робити того, що не є абсолютно необхідним. Приміром, якщо у нього не залишилося чистої білизни - не періть, а почекайте, поки він не виявить цей факт і не вдасться до самостійних дій.

2. Незрозуміло, хто повинен платити за рахунками. Якщо питання сімейного бюджету не обговорити відразу ж, то неминуче виникнуть тертя. Оптимальний варіант, який вибирають багато пар, - це створення такого бюджету, в який і чоловік, і жінка вкладають рівну суму. З цих грошей оплачуються всі спільні витрати (харчування, оплата комунальних послуг і т.д.). А решту доходу кожен може витрачати на власний розсуд. Можливий також варіант, коли в «загальну скарбничку» вкладаються гроші пропорційно - то є якийсь певний відсоток від зарплати кожного з пари.
3. Сварки по дрібницях. Коли люди тільки починають «притиратися» один до одного, обов'язково виникають якісь суперечки, причому не тільки по серйозних питаннях, але і по дрібницях. Якщо ви не хочете, щоб це негативно позначилося на ваших стосунках, намагайтеся уникати слів «ти завжди», «ти ніколи» та інших тому подібних виразів. Замість цього говоріть про те, що ви відчуваєте і що думаєте. І не забувайте, що ви любите цю людину - інакше навіщо ви погодилися жити з ним разом?
4. Все спільне. Люди, особливо ті, хто звик жити один, не дуже-то люблять ділитися своїми речами. Тому коли ви починаєте жити з коханим, у вас можуть виникати проблеми на цьому грунті. Все, що можна зробити в цій ситуації, - це спробувати привчити себе до думки про те, що більша частина речей у квартирі - загальна. Звичайно, це непросто. Однак занадто багато часу вас не буде потрібно - вже скоро вам почне подобатися ділитися речами з коханим і говорити про ті чи інші предмети «наше», а не «моє».

Замітка:Професійна уборка квартир та офісів в Києві та Київській області. Доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин