завантаження...

Стиль кантрі в інтер'єрі заміського будинку


Багато купляють заміський будинок в першу чергу для того, щоб відпочити в ньому від суєти міста, знайти спокій і затишок. При облаштуванні інтер'єру намагаються створити в оточенні якомога більше спокою і тепла, які будуть надихати і радувати. 

При обговоренні майбутнього  дизайна проекта коттеджа  з дизайнером або, якщо ви плануєте самі займатися ремонтом, з рідними, потрібно обов'язково враховувати побажання кожного мешканця, разом продумати кожну деталь, грунтуючись на особистих смаках і побажаннях.

Для заміського будинку дуже доречним буде стиль кантрі, який сприяє відпочинку «як у дитинстві, у бабусі в селі» та допомагає відчути приємне єднання з природою і насолодитися нею. Головною особливістю і перевагою інтер'єру в стилі кантрі є його однакова доречність як для шикарного особняка, так і для невеликого скромного котеджу або дачі. Стиль кантрі має деякі різновиди, з яких ви зможете вибрати підходящий саме для вас.

Важкі масивні меблі, габаритна сходи, безліч тканих килимів і кованих аксесуарів - невід'ємні деталі класичного кантрі. Теплі тони і важкий текстиль створять атмосферу затишку, довговічності і надійності.

Для тих, кому в інтер'єрі важлива свіжість, підійде світлий кантрі з його білими (або дуже світлими) меблями, різнокольоровими повітряними фіранками. Строкате покривало, сімейні фотографії і стилістично відповідні вазочки доповнять інтер'єр.

Для заміського будинку, в якому мешкають кілька поколінь відмінно підійде  натуральний стиль кантрі. «Постарілі» підлоги, незмінні світлі стіни, текстиль натуральних кольорів, ретро-меблі і старовинні дрібниці додадуть будинку неповторну чарівність і затишок.

Час неминуче змінює всі стилі, в тому числі і кантрі. Але кантрі інтер'єр один з небагатьох, який можна змінити і освіжити, не вдаючись до кардинальних заходів, а просто внісши кілька нових дрібниць. Проявіть фантазію, створюючи свій інтер'єр - доречними будуть старовинні або штучно зістарені елементи. Але це не означає, що кантрі потерпить всю непотрібну «старовину» з міської квартири. Не варто перетворювати заміським будинок у склад. Так само зверніть увагу на набираючу популярність стиль лофт в інтер'єрі заміського будинку.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин