завантаження...

Весільна мода

Нові ідеї та тенденції у весільній моді з'являються щороку і, само собою зрозуміло, що нові колекції виставляються на різних виставках і фешн -шоу.

В даний час західні модниці, просто сходять з розуму від східних весільних нарядів, мода на які прийшла після виходу на широкий екран фільму, відомого індійського режисера Міри Найр "Весілля під дощем ".

Зовсім недавно в Англії пройшов показ весільної східної моди, адаптованої для західного споживача. Більше вісімдесяти моделей дефілювали подіумом у весільних нарядах розроблених провідними азіатськими дизайнерами, зшитих з екзотичного шовку, декорованих золотом і квітами. На такому незвичайному показі були присутні близько трьох тисяч глядачів, основна маса яких складалася з представників найвищих кіл англійського суспільства.

Міжнародне фешн -шоу весільної моди на початку вересня пройшло у Сан -Паулу, де компанії вважаються світовими лідерами в розробці, виробництві і продажі весільних нарядів, провели кілька традиційних показів на подіумі та ексклюзивне шоу влаштоване для численних VIP -персон, серед яких були помічені не тільки відомі політики і бізнесмени, але і голлівудська діва Ніколь Кідман, і співачка Крістіна Агілера. За час проведення виставки, заходи відвідали більше десяти тисяч чоловік. Причому популярність виставки весільної моди росте з кожним роком  залучаючи як пересічних відвідувачів , так і представників компаній- виробників весільних нарядів і аксесуарів з усього світу .

Вітчизняні тамодельєри з сусідніх країн не відстають від західних колег і завжди тримають руку на пульсі весільної моди. Цього року, в Москві, була проведена, офіційна російська міжнародна виставка "Світ весілля". Відвідувачі виставки змогли познайомитися з новими тенденціями не тільки у весільній моді , але і в організації весільного торжества , тобто ознайомитись який саме є весільний  дизайн интерьера, сервіруванні столу і багато іншого. Особливу увагу гостей виставки прикували покази модних весільних суконь, а також семінари з питань весільних урочистостей, де проводилися майстер-класи візажистів, стилістів, флористів і навіть весільних фотографів.

Можна зробити висновок, що весільна мода при всій своїй традиційності і десь навіть консервативності, не стоїть на місці, а впевнено розвивається ні чим, не поступаючись в темпах розвитку модних тенденцій в одязі взагалі.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин