завантаження...

Вибираємо подарунки на новосілля

подарунки на новосілляЩо робити якщо вас запросили на новосілля, а ви не знаєте що дарувати в таких випадках? Звичайно, неможливо підказати єдиний правильний варіант подарунка, але пораду дати можна. Вдало обраний подарунок буде залежати від багатьох факторів: від розмірів житла, від соціального стану, від віку, від сімейного стану новоселів.
Якщо нове житло досить скромних розмірів, то нерозумно дарувати громіздкі речі, які в квартирі і поставити нікуди. Наприклад, що робити господарям свята з величезним плюшевим ведмедиком, який займе половину єдиного дивана? Або величезна квітка у вазоні, яка може бути шалено красивою і дорогою, але якщо буде займати багато місця, від неї господарі згодом просто позбавляться.

Якщо це молода сім'я, яка тільки починає свій сімейний побут, їм знадобиться буквально все! Рушники з бавовни, набори посуду, сервізи, дрібна побутова техніка, якої у них ще немає, наприклад, йогуртниця або кавоварка - будь-чим з цих речей вони будуть користуватися з задоволенням.

Якщо новосели придбали власний будинок, подарунок вибрати ще простіше. Якщо вони любителі і цінителі краси, цікавого дизайну інтер'єру та екстер'єру, можна дарувати скульптури, фігурки в сад, красиві вази в будинок, також можна подарувати якісну ванну, наприклад стальные ванны Estap. Якщо сумніваєтеся, що ваш смак зі смаком господарів може не збігатися, краще зробити упор на інший вид подарунка.
Наприклад, всі власники заміських будинків дуже люблять різноманітні ліхтарі і лампи на сонячних батарейках. Можна подарувати один або кілька великих таких ліхтарів у вигляді стовпа, з красивими старовинними плафонами. Сад або альтанка будуть освічені, а електрика не витрачається.

Якщо новосілля святкує молода людина, без сім'ї, нерозумно буде дарувати йому набори посуду. Тут краще підійдуть подарунки більш індивідуальні, наприклад: красива масивна попільничка або набір інструментів, яких, як відомо, багато не буває.

Неважливо, який за вартістю буде подарунок, якщо ви вкладете в його покупку душу, підберете індивідуально саме для цих новоселів - ваш подарунок обов'язково сподобається господарям і буде служити їм вірою і правдою довгі роки, нагадуючи про цей знаменний день в їхньому житті.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин