завантаження...

Вибираємо транспорт для подорожі

Наближається літо, довгоочікуваний час відпусток, коли хочеться відволіктися від буденної сірості і з головою зануритися в яскравий вир подій, задоволень і розваг. Яке б місце відпочинку ви не обрали, незмінно постає питання - як туди потрапити?

Кращий спосіб зберегти цінні відпускні дні - летіти літаком. Звичайно, шлях за авіаквитком не насичений новизною і відпускними колоритом. Ось коли часу вдосталь, інша справа. Купивши жд квитки, ви отримаєте чудову можливість оцінити красу нескінченних просторів рідної країни або зарубіжних держав, через які лежить маршрут вашого поїзда. А якщо ще й попутники попадуться хороші, подорож не буде виснажливою і пролетить непомітно.

Є, зрозуміло, і свої недоліки. Наприклад, вирушаючи в дорогу влітку, пил і задуха здатні зіпсувати навіть самий бадьорий настрій.

Оптимальний варіант - особистий автомобіль. Можна їхати куди тільки заманеться. Зупинятися де заманеться. Зрозуміло, в цьому випадку вам з особливою ретельністю доведеться підготуватися до майбутнього пригоді. Звичайно, ви не забудете права на машину і свої документи, а для закордонного турне вчасно оформіть паспорта , візи і водійське посвідчення міжнародного зразка. Подбайте і про необхідні запчастини для автомобіля, щоб дрібні аварії не зіпсували поїздку. Обов'язково розрахуйте скільки буде потрібно бензину і потрібну для цього суму, не забуваючи про різницю в цінах по регіонах і поточному курсі валют. Візьміть аптечку і для себе. Покладіть туди медикаменти для надання першої допомоги та ліки, які ви вживаєте постійно (за наявності хронічних недуг ). Якщо не хочете даремно турбувати рідних, постарайтеся не забути мобільник, зарядний пристрій або запасний акумулятор до нього. Так, чекають великі клопоти по підготовці. Але спробуйте уявити собі - квитки на літак або поїзд вже куплені, машина заправлена ​​і всі речі складені в багажник, і попереду у вас тільки незвідані країни, такі привабливо нові і таємничі, повні загадок, які належить розгадати, нових людей, речей і місць, які належить зустріти.
Хочете замовити якісні та за доступними цінами вікна? Тоді цей сайт саме для вас http://terraokna.ru/stati/zakaz_plastikovyh_okon.html/

І , наостанок, ще одна порада. Щоб запам'ятати свою відпустку, візьміть з собою камеру або фотоапарат. Завжди приємно поділитися яскравими спогадами з друзями та родичами. Та й для себе захочеться залишити щось на згадку про нещодавно пережиті події та враження. Особливо коли за вікном валить сніг і до наступної пригоди ще кілька довгих холодних місяців.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин