завантаження...

Відзначаємо ювілеї весілля...

сім'яДерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу молода сім'я зміцніла, піднялася, як молодий фруктовий сад. Широко святкувати цю подію не доводиться, оскільки підростаючі діти привертають до себе максимум батьківської уваги, матеріальних витрат, часу. Але влаштувати маленьке свято для двох - ніколи не завадить, чи зробити приємний сюрприз для близьких людей - привітати їх з таким ювілеєм. Подарунки мають бути, відповідно, не дорогими, але корисними для господарства, якимось чином пов'язаними з назвою свята.(дерев'яні речі)
Мідне весілля - 7-ий ювілей. Сім'я міцніє, стає на ноги, може собі дозволити для господарства придбати не тільки дерев'яні домашіє речі, але й мідні (бронзові і т.д.). Подарунки - відповідно до « нашої сучасної епохи».
Жерстяне весілля - 8 років щаслива родина. В цей час добробут сім'ї зростає... Дарувати прийнято корисні для дому металеві речі.
Трояндове (рожеве весілля) - це чудова нагода відзначити 10-річний ювілей вашої дружньої родини. Ви чудово працювали весь цей час на благо вашої родини, тепер можна дозволити собі свято лише для двох, для душі. (Парапсихологи вважають, що за 10 років у подружжя аура об'єднується.) Щасливий чоловік засипає свою супутницю життя трояндами. Подружжя, крокує по життю 10 років пліч-о-пліч, тому вони самі знають, кому який подарунок буде до душі, намагаючись виконати найпотаємніші мрії один одного. Це одне з найромантичніших і найкрасивіших сімейних свят.

Скляне весілля - 15-річний ювілей. Вважається, що за 15 років скляний посуд в будинку втратив свій блиск, пора оновити, прикупити щось новеньке. Але тут і застереження: скло - річ тендітна, як і сімейні відносини в цей період, слід до них поставитися уважніше та дбайливіше.
Порцелянове весілля - 20-річний ювілей. Ваші відносини стали такі прекрасні і дорогі вам, як вишукана китайська порцеляна, але, на жаль, вони можуть бути такими ж крихкими. Будьте дуже уважні і дбайливі по відношенню один до одного. Що стосується подарунків, звичайно ж вибір - порцеляна, якої до цього часу в будинку, може і не було, а якщо була, то давно добряче побилася (будемо вважати - на щастя!).
Срібне весілля - 25-річний ювілей. Легендарне свято для всієї родини (дорослі діти, онуки). Ваші стосунки вже так міцні і непохитні, як срібло, з роками вони стають лише міцнішими і прекраснішими, як старовинне срібло. Подарунки коментувати не доводиться.
Перлове весілля - 30 років спільного життя. Як з маленької піщинки роками визріває у раковині чудова перлина, так визріла, пройшовши всі життєві випробування, дружно подолавши всі негаразди, ваша прекрасна сім'я. Ви цілком гідні розкішних подарунків з перлами.
весілляПолотняне весілля - 35 років вашій родині. Дуже оригінальне веселе свято, що виходить із традиційного ряду, але наші предки нічого не робили без наміру. Ймовірно, вважалося, що ви так довго живете разом, що зносилося навіть полотно. До цього моменту добре б оновити постільну білизну, рушники і т.д.
Рубінове весілля - 40-річний ювілей відбулася сім'ї. Рубін здавна вважався символом життя, незламності, невразливості. Саме такими стали ваші стосунки до цього часу. Якщо ви стільки років разом, то вас вже ні чим не розділити, ваш союз непорушний.
Золоте весілля - 50-річний славний ювілей - без коментарів!
Ваші стосунки практично ідеальні. Одна душа, серце одне на двох, абсолютна взаєморозуміння.
Діамантова весілля - 60 років разом - приголомшлива дата! Якщо хочете побачити абсолютне щастя, подивіться в очі тому подружжю, кому вдалося стільки часу прожити разом. У їхніх очах, затуманених старістю, ви дійсно побачите кристально чисте немеркнуче світло простого людського щастя. І ніякі, найдорожчі подарунки не варті того багатства, яке по крупицях накопичили за довгі роки і дбайливо зберігають в душі ці подружжя.
Залізне весілля - 65 років. Багато хто скаже: стільки не живуть, але якщо існує народна назва такого ювілею, значить, живуть! І живуть щасливо. А «залізна» від того, що залізо напевно твердіше і срібла, і золота. Нехай не так красиво і святково, зате міцно і надійно!
Живіть, радійте життю, радуйте своїх коханих, рідних людей!

Замітка: мрієте про свій домашній ноутбук.. Мрієте про комфорт у роботі за комп'ютером.. Тоді ми пропонуємо вам купить ноутбук в Ивано-Франковске. Якщо ви проживаєте в Івано-Франківську чи в регіоні, тоді для вас спеціальна пропозиція, ноутбуки за низькими цінами, доступний сервіс та професійний персонал...

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин