завантаження...

Як навчитися частіше посміхатися?

Як навчитися частіше посміхатися?«Усмішка - це крива, яка випрямляє все», - влучно зауважив Диллер Філлес. «Розумне обличчя ще не ознака розуму, панове. Всі дурниці на землі робляться саме з цим виразом обличчя. Посміхайтеся, панове, посміхайтеся! "- радив барон Мюнхгаузен у фільмі Марка Захарова.

З дитинства ми прекрасно знаємо, що таке посмішка. Але це не просто вираз емоцій, це стан душі. Вчені довели, що посміхатися вміють не тільки люди. Щурам, кішкам, собакам, приматам, дельфінам, і навіть деяким птахам також властиво виражати свою радість в усмішці.

Нам завжди приємніше спілкуватися з усміхненими людьми, ніж з сумними і похмурими. Посмішка незнайомця може підняти настрій. Коли ви посміхаєтеся кому-небудь, людина обов'язково посміхнеться вам у відповідь. А посмішка малюка завжди непідробно щира і промениста. Кожна посмішка унікальна, вона передає всю гаму почуттів, які відчуває людина. Жести мають різні значення в різних культурах, але посмішка у всіх культурах вважається ознакою схвалення, радості і щастя.

Тим не менш, існують нещирі усмішки - посмішки-маски. Така усмішка є даниною ввічливості, яка не відображає істинного стану душі, але може значно допомогти в міжособистісному спілкуванні.

Однак виникає питання, як зберігати на своєму обличчі усмішку постійно? Домогтися цього цілком можливо. Просто необхідно дотримуватися кількох правил:

1. Для того щоб навчиться постійно посміхатися, потрібні тренування. Тренуйтеся якомога частіше, де і коли завгодно. Вдома, на роботі, в магазині, на вулиці, за кермом, перед дзеркалом - посміхайтеся скрізь, навіть якщо ви засмучені або сильно втомилися.

2. Розклейте стікери-нагадування. Щоб не забувати про усмішку, розклейте будинку і на робочому місці стікери з малюнками і написами «Посміхнись!». Подібні листочки можна помістити в сумочку, щоденник або кишеню. Знайшовши записку, ви обов'язково посміхнетеся.

3. Зробіть життя яскравішим. Одягайте яскравий одяг, використовуйте яскраві речі. Запишіться на яскраві курси, наприклад по аэро дизайну. Купуйте яскраву ручку або блокнот, внесіть яскравість в інтер'єр. Вживайте на сніданок яскраві продукти - наприклад, апельсини або яблука. Адже коли все навколо кольорове, настрій піднімається само собою, і посміхатися стає легше.

4. Обов'язково посміхайтеся при вітанні або прощанні. Таким чином ви маєте в своєму розпорядженні до себе людину, з якою спілкуєтеся. Посмішка - запорука довіри.

5. Зробіть вашу посмішку заразливою. Намагайтеся посміхатися так, щоб оточуючі, побачивши вас, теж посміхнулися.

Дотримуючись цих нехитрих правил, можна навчитися довго зберігати на обличчі усмішку. Але все ж без хорошого настрою не обійтися. Необхідно вчитися бути оптимістом, радіти будь-яким дрібницях. Не забувайте, що посмішка - це важливий засіб спілкування. Усмішка - спосіб показати оточуючим, що все йде добре, що ви раді їх бачити.

І головне - не бійтеся посміхатися. Посмішка надає вам щасливий і впевнений вигляд, притягує оточуючих, а ворогів - обеззброює!

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин