завантаження...

Як організувати весільну подорож для молодят?

Вже визначилися з датою проведення весілля , саме час подумати про те , як організувати весільну подорож. Адже медовий місяць - це період відпочинку від усіх недавніх клопоту . Тому починати планувати проведення цього часу потрібно якомога раніше. З організацією пов'язана маса питань , які неодмінно треба вирішити.

Організація медового місяця своїми силами

По-перше , потрібно визначитися - організація медового місяця лягає на Ваші плечі чи все-таки віддаєте перевагу , щоб цим займалися професіонали.

Рішення про місце проведення медового місяця повинне бути обопільним і прийматися не за тиждень до відправлення , а десь за три , чотири місяці. Буде цікаво побувати там , де Ви ще не були , а може , є якесь особливе місце. Звичайно , все розтрати не підраховані , але краще скласти приблизний бюджет , включаючи і вартість квитків , і суму , витрачену на місці. На роботі завчасно подайте заявку на відпустку , при цьому вирішите питання з датою відправлення і кількістю днів перебування у весільній подорожі .

Починайте цікавитися готелями , а може краще взяти в оренду будиночок , квартиру або Вас влаштує хостел. Дізнайтеся і про квитки . Обов'язково з'ясуйте , які саме документи потрібні для вашої подорожі. Відсутність закордонного паспорта , звичайно якщо він потрібен, додасть ще трохи клопоту . Відкрити візу можна за допомогою інтернету , потрібно просто відсканувати потрібні документи і оплатити.

Для цього підійдуть електронні гроші , можете скористатися банківським переказом або банківською карткою. Інтернет також може допомогти не тільки в замовленні квитків , придбання страховки , але й у виборі тих же готелів , місць , які потрібно відвідати в обраній країні або місті.

Відвідайте різні форуми і поспілкуйтеся з бувалими туристами . Джерелом інформації також можуть бути друзі, знайомі , сусіди.

За місяць до поїздки
Саме час замовляти квитки на літак, потяг пароплав , залежить від того , що є засобом пересування. Купуйте потрібні речі для поїздки , обдумуючи свій багаж. Не забудьте про фотоапарат і відеокамері. Безумовно Ви вже продумали весь маршрут подорожі , так що саме час поділиться ним з родичами і залишити копію з номерами телефонів. Складаючи список необхідних речей , уладьте питання з кредитними картками.

За тиждень до початку медового місяця починайте збирати валізи , запасіться в потрібній кількості іноземною валютою .

У день від'їзду , першою справою напишіть список , до якого увійдуть : паспорта , квитки , страховки , іноземна валюта , свідоцтво про шлюб , аптечка , можливо , знадобляться і документи на машину , якщо Ви за кермом.

Чи варто довіряти організацію медового місяця туристичній фірмі ?

Насамперед, потрібно перевірити репутацію фірми . Можливо , хтось із знайомих порадить Вам турфірму , послугами якої він вже користувався. Зайдіть на сайт , почитайте відгуки клієнтів . Офіс фірми потрібно відвідати особисто і задавати питання про все , що Вас цікавить.

Тур оператори , що мають досвід і порадять , і дадуть рекомендації , а також покажуть фотографії з місця відпочинку. Ознайомтеся з усіма послугами , що пропонує турфірма . Може , Ви складете з їх допомогою персональний тур для двох.

Попросіть персонального гіда , який возитиме туди , куди захочете , і проведе екскурсію тільки для Вас . З ним також можна порадитися на рахунок хорошого ресторану або нічного клубу. Може краще довірити організацію професіоналам , таки турфірми досвідченіше і знають , як організувати весільну подорож.

Медовий місяць - це період часу , який належить тільки Вам двом . Кому довірити його організацію вирішуйте самі. Якщо Ви досвідчені туристи і побували у багатьох країнах - це завдання Вам по плечу.

А якщо це перша подорож в іншу країну , то не радимо починати з медового місяця. Поекспериментуйте якось іншим разом. Адже медовий місяць повинен залишити тільки приємні спогади. Тому вам стане корисною інформація про те,  де в м. Київ зробити закордонний паспорт без черги.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин