Як реагувати на чоловічі хобі


 У кожного чоловіка є хобі та захоплення. У кожного є та галузь діяльності, в якій він неймовірно гарний, а можливо, і краще за всіх!

Саме тому чоловік і хобі поняття нерозривні настільки ж наскільки нерозривними здаються тобі ваші спільні відносини на перших етапах.

Але якщо вести себе неправильно по відношенню до «радощів життя» свого коханого, то нерозумно розраховувати, що в кінцевому підсумку він вибере саме тебе, а не своє хобі.
Так що, якщо ви дійсно дорожите відносинами з чоловіком і намагаєтеся дати їм поштовх до подальшого розвитку, пропоную уважно ознайомитися з подальшими рекомендаціями.

Найбільш поширені хобі чоловіків стосуються наступних галузей діяльності - спорт, автомобілі, риболовля або полювання.

І якщо ваш чоловік сильно захоплений своїм хобі, він не буде шкодувати ні матеріальних, ні тим більше моральних сил на розвиток своєї улюбленої справи.

Головною помилкою в цьому випадку будуть ревнощі по відношенню до хоббі свого коханого. Якщо ви приїхали відпочивати на море, але в цей же час проходять вирішальні матчі плей-офф світового футбольного чемпіонату, то не варто ввечері змушувати свого чоловіка або хлопця піти на відпочинок в нічний клуб, замість того щоб споглядати за битвою Голландії та Бразилії за путівку в фінал.

Тим більше не варто влаштовувати істерики з цього приводу, оскільки це тільки посилить ситуацію і спричинить сварку!

Мати рацію будуть ті, хто говорить про виховання свого чоловіка і про те, що не варто все йому дозволяти. Однак у питаннях хобі слід бути більш делікатною і вміти, все таки, йти на поступки.

Ще краще якщо ви самі почнете цікавитися, хоча б поверхово, інтересами свого чоловіка.

Якщо він захоплюється автомобілями, то ви відразу завоюєте авторитет і повагу в його очах якщо першими повідомте про вихід нового 8-циліндрового двигуна від Тойоти.

Або ж скажете у вільній манері, як би ненароком, про те, що чемпіоном світу у Формулі-1 став Себастьян Феттель. Не знаєте хто то? Саме час розвідати і підвищити свою ерудицію!

Зрештою, бувають випадки коли жінки мають дуже великі шанси і зовсім стати частиною хобі свого чоловіка.

Коли вони потихеньку починають цікавитися рибалкою і запитують свого чоловіка про всі премудрості і перипетії цього спокійного зовні, але такого захоплюючого всередині, заняття.

Навіть якщо вудку ви не навчитеся з першого ж разу тримати правильно, у вас все одно залишаться ґрунтовні шанси стати «своєю» у компанії рибалок. Але не забудьте дізнатись, що таке  электронный светозвуковой сигнализатор поклевки.

Головне, вміти робити те, в чому добре розбирається кожна жінка - смачно готувати! Адже чим цінна рибалка, як ви думаєте? Кількістю спійманої риби? Аж ніяк.

Головне - це сам процес відпочинку і можливості відволікання від мирської суєти. Коли чоловік рибалить разом з друзями і улов досить хороший, напевно, вони проголодаются і захочуть поїсти.

Тут-то і зможете ви вийти на авансцену і приготувати неймовірну юшку, від якої пальчики оближе не тільки чоловік, але і всі його друзі.

Ви ж отримаєте додатковий привід змусити свого чоловіка пишатися настільки талановитою дружиною, яка принесла користь і в настільки чоловічій справі, як рибалка.

Але як же проникнути у світ хобі свого чоловіка? І як зробити це максимально акуратно, зовні навіть непомітно?

Адже відомо, що для поліпшення подружніх відносин і гармонії в родині немає нічого кращого ніж спільно проведений досуг.

Не живуть довго ті сім'ї, в яких відразу після робочого дня дружина тікає до подруг, а чоловіка цілком поглинає телевізор або гараж.

Не без цього, звичайно ж, але левову частку вечорів подружжя повинні проводити разом інакше виникає питання - а чи не втомилися вони один від одного?

У цей момент дуже важливо зробити перший крок назустріч своєму чоловікові і проявити інтерес до його улюбленого заняття. Дуже важлива при цьому реакція чоловіка.

Якщо він з радістю візьметься пояснювати вам всі премудрості своєї улюбленої справи, значить у вас все добре у стосунках і ви все ще любите один одного.

Коли ж він зі злістю відмахнеться, та ще й додасть при цьому «не заважай» - пора бити у дзвони, ви його втрачаєте!

Долучаючись до чоловічих хобі, не варто вважати нібито чоловік зобов'язаний долучатися до ваших. Повірте, психологія чоловіків в цьому плані істотно відрізняється від жіночої.

Їм не настільки цікаво, чим ви там займаєтеся у свій вільний час, особливо коли вони сильно захоплені своїм. Тим більше їх не цікавить шопінг - настільки звичний метод розслаблення і відпочинку для кожної жінки.

Тому не варто влаштовувати перегонки і вимагати від чоловіків настільки ж цікавитися вашим власним дозвіллям.

Хоча, часом вони самі проявляють ініціативу і вже тут то гріх не посприяти у кращому розумінні тонкощів жіночої душі!