завантаження...

Як вибрати дачу?


Багато жителів великих міст хотіли б проводити свою відпустку в заміському будинку, тому перед ними гостро стоїть питання, як вибрати дачу з величезної кількості пропозицій, які можна знайти в різних джерелах.

Перед тим, як вибрати дачу, необхідно визначитися з бюджетом покупки: присадибні ділянки і заміські будинки, які розташовані недалеко від великих міст, часто коштують не менше, ніж квартири в мегаполісах. Наступне питання, яке стоїть перед майбутнім покупцем дачі, - це вибір напрямку, де буде розташована дачна ділянка. Це питання дуже важливе, тому що витрачати велику кількість часу на дорогу до заміської ділянки буде вкрай незручно для майбутнього власника дачі. Також при покупці дачі необхідно звертати увагу на інфраструктуру селища. Дуже важливо знати,  как выбрать биотуалет для дачи. Якщо наявність електрики, водопроводу і газу давно стало стандартом для більшості дачних ділянок, то наявність магазину, де можна буде купити необхідні продукти, також дуже важливо. У багато дачних селищ періодично приїжджають фермери, які продають свою продукцію, цей факт також варто враховувати при купівлі дачі.

Перед тим, як вибрати дачу, необхідно визначитися, чи будете ви самі будувати будинок або вас влаштує «готове рішення». Самостійна споруда будинку забирає дуже багато часу, грошей і сил, а «готове рішення» може не задовольнити найвибагливіші смаки майбутнього господаря. Що в даному випадку важливіше - вирішувати вам.

Під час економічної кризи з'явилося безліч пропозицій про покупку недобудованих будинків, які пропонуються на продаж. Як правило, подібні дачі набувають з інвестиційними цілями, і після закінчення спорудження будинку вони підлягають продажу.

Покупка заміської нерухомості також може бути дуже хорошим вкладенням коштів. Заміські будинки постійно дорожчають, тому подальший продаж або здача дачі в оренду може принести солідний дохід інвестору.

Перед тим, як вибрати дачу, варто розглядати не тільки ті варіанти, які розташовані недалеко від вашого будинку, але і покупку нерухомості за кордоном. Невеликі дачні будинки в Чорногорії або Болгарії можуть коштувати помітно менше, ніж дача під  Києвом, а відпочинок там буде ні трохи не гірше.

Пошук дачної ділянки можна вести самостійно або доручити це завдання ріелтору. Очевидно, що ріелтор не добиратиме вам дешевий будинок в селі, а постарається продати дорожчий котедж, але його робота зможе заощадити вам багато часу.

Перед тим, як купити дачу, необхідно уважного ознайомитися з документами на власність, можливо, колишній господар будинку полінувався або не встиг оформити всі необхідні документи, що може призвести до проблем при оформленні власності.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин