завантаження...

Як зберегти молодість після весілля ?

Весільний переполох давно улігся , пролетіли роки , і ми починаємо не впізнавати своє відображення в дзеркалі. Куди поділося те юне , привабливе дівчисько? Сімейне життя зробило з неї справжню жінку з жіночими проблемами. А так хотілося б повернути все , і знову побачити себе молодою ...

Маски і креми - найбільш економічний метод згладжування віку . Маски продаються в магазинах , але їх можна виготовити і в домашніх умовах з підручних засобів. Наприклад , масою корисних властивостей для боротьби зі зморшками володіють петрушка і кріп. Особливо корисно нанесення маски на шкіру обличчя для наречених ( напередодні весілля або в день знаменної дати ): вони створюють ефект сяючого здоров'ям обличчя .

Вважається , що жінка вже у віці 25 років обов'язково повинна почати користуватися кремами , щоб її шкіра довше зберігала свою еластичність і пружність. До складу омолоджуючих кремів часто входять гліцерин , ретинол , гіалуронова кислота , а також різноманітні вітаміни - вони живлять і відновлюють епідерміс.

Процедури в салонах краси теж можуть бути дуже ефективними. До них відносяться різні види масажу , обгортань , пілінги різної сили впливу , лазерне омолодження обличчя , фотоомолодження і т.д. Часто методи омолодження в салонах засновані на впровадженні новітніх технологій.

Для сучасної людини пластична хірургія - один із способів рішучої боротьби за зовнішню досконалість і молодість . Це найефективніший , але і найскладніший спосіб . Дуже часто під ніж пластичного хірурга лягають з метою омолодження . У число операцій, що дозволяють пацієнтам та пацієнткам хірургічно омолодитися , входять: контурна пластика щік , вилиць і підборіддя , підтяжка обличчя , брів і чола , а також м'язів шиї. Підтяжка м'язів шиї та нижньої частини обличчя носить назву ліфтинг , вона спрямована на усунення ефекту подвійного підборіддя , обвислості щік і видалення жирових надлишків . Крім того , розрізняється кругова підтяжка обличчя - спосіб висічення надлишків шкіри обличчя і шиї , які утворюються у людини з віком в результаті старіння організму. Всі перераховані операції дозволяють значно омолодити обличчя візуально, розгладити шкіру і видалити зайві складки.

Однак пластична операція - це така ж операція , як і всяка інша , і підходити до неї треба з усією серйозністю. Зокрема , у таких операцій є цілий комплекс протипоказань. Не поспішайте, обдумайте , можливо , ваш чоловік бачить вас такою же , як і двадцять років тому , для нього ви завжди молода і кохана.

Хочете з цікавістю провести вечір з коханим, тоді перегляньте  фильм без права на ошибку в хорошем качестве. Ця картина справить на вас незабутнє враження.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин