завантаження...

Як зібратися у весільну подорож за пару днів?

Весільну подорож краще планувати заздалегідь, тоді без проблем можна вибрати найромантичніше місце і замовити шикарні апартаменти. Але коли наречений і наречена багато працюють, це може стати недосяжною мрією. Що ж робити, якщо можливість відправитись у весільну подорож з'явилася буквально за кілька днів до весілля?

Деякі зарубіжні держави готові пустити українців без утомливих візових зволікань. Тому можна зібрати валізу з необхідними речами, взяти документи, гроші, ноутбук, де є номер icq для зв'язку, і відправитись в держави колишнього СНД або в дружні європейські країни - Македонію, Хорватію, Сербію . Крім того, можна відправитися на Кубу, в Шрі -Ланк , Домінікану, деякі латиноамериканські країни і в досить екзотичні місця - в Намібію, Аруба і в інші .

При перетині кордонів, крім закордонного паспорта, може знадобитися пред'явити запрошення в готель, зворотні квитки або туристичні візи. У деяких країнах діють обмеження щодо безвізових термінів перебування туристів, так що тривала весільна подорож не вийде.

Існують країни з полегшеним в'їздом для українських громадян, де можна оформити візу безпосередньо в прикордонному пункті або в аеропорту. Саме з цієї причини при позаплановій весільній подорожі варто відправитися до Туреччини, Єгипту, Сирії, Ефіопії , на Маврикій, в Непал і в інші держави. Для отримання візи знадобиться закордонний паспорт, запрошення готелю або туристичні ваучери, іноді потрібні фотографії. Після тог , як оплачується візовий збір, в паспорті з'являється штамп митниці. У деяких мусульманських країнах існують спеціальні обмеження. Найпоширеніші країни для весільної подорожі для українців - це Туреччина і Єгипет.

Під час відпочинку не варто забувати про гігієну і заходи обережності від шахраїв, щоб романтична подорож обійшлося без прикрих історій. Дуже часто на відпочинку втрачається пильність. Люди насолоджуються морем, сонцем, встановлюють "щасливі " статуси в аську з проханням не турбувати і недбало кидають  сумки из ткани, де знаходяться документи і гроші. Інша поширена проблема - це відсутність ліків. Багато неприємностей трапляється, коли під час відпочинку під рукою не виявилося потрібних лікарських препаратів, стерильних серветок або бинтів. Крім того, не зайвим буде оформлення медичної страховки. Ну, і, звичайно, не забудьте взяти з собою красиву нижню білизну, улюблені парфуми, романтичні аксесуари - все-таки у вас медовий місяць, а це означає, що головна ваша задача - насолоджуватися один одним!
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин