завантаження...

Як зробити медовий місяць незабутнім?


Погода і пору року не заважають закоханим реєструвати свої стосунки в урочистій обстановці і відправлятися в медовий місяць, який повинен бути досконалим!

1. Скористайтеся послугами турагента. Завдяки досвіду та базі даних, хороший турагент допоможе вам заощадити гроші і час.


2. Плануйте заздалегідь. Чим раніше, тим краще. У цьому випадку у вас буде достатньо часу, щоб все як слід дізнатися і знайти те, що вам найкраще підходить. Пам'ятайте, що в деякі місця не потрапити через велику чергу охочих, особливо у свята.

3. Розділіть обов'язки. Зрештою, медовий місяць - відпочинок для двох. Якщо ви приймете всі рішення самостійно і щось буде не так, вам буде не дуже приємно. І, з іншого боку, якщо ви не приймете  участі в підготовці, вас щось може розчарувати.

4. Встановіть приблизний бюджет. Обговоріть ваші очікування і пріоритети, щоб зрозуміти, де ви можете розвернутися на повну, а на чому можна заощадити. Таким чином, ви уникнете надмірних витрат. Невелика порада: витратьте на готель. Навіть якщо ви думаєте, що не проведете в номері багато часу, ви будете глибоко жалкувати, що він не був чимось особливим.

5. Сприймайте все легко. Це перші дні, коли ви можете оговтатися від весільного галасу і приділити увагу один одному. Не старайтесь перестаратися з пригодами та враженнями - у вас ще буде повно можливостей подорожувати удвох, але медовий місяць у вас всього один.

6. Користуйтеся безкоштовною інформацією. Дізнайтеся гарненько про готелі, ресторани, види відпочинку і фестивалі. Деякі сайти та організації можуть навіть надати знижки.

7. Збираєтеся взяти прізвище чоловіка? Не забувайте, що ви навряд чи встигнете отримати всі документи (паспорт, закордонний паспорт, водійські права) з новим прізвищем. Але оформити закордонний паспорт можна і без проблем  - у цьому вам допоможе сайт http://mypassport.kiev.ua/. А якщо ви спробуєте скористатися новим ім'ям без відповідних документів, можуть виникнути труднощі. Тому на медовий місяць краще залишити своє колишнє прізвище.

8. Запасіться чималою часткою почуття гумору. Трохи гнучкості ніколи не завадить, під час медового місяця - у тому числі. Будьте готові до того, що щось піде не так, як ви задумували. Робіть те, що від вас залежить, і прагніть просто отримувати задоволення. Через роки, а, можливо, і через пару годин ви вже будете сміятися над виниклими труднощами.

9. Розкажіть всім, що ви наречені! Якщо ви хочете насолодитися всіма перевагами вашого нового статусу, такими як безкоштовне шампанське в літаку або кошик з фруктами в номер, поділіться своїм щастям!
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин