завантаження...

Як зробити з чоловіка помічника по господарству

Чоловік - по суті, марне створення, яке не гріх використовувати у своїх корисливих цілях. І якщо наказ про квартиру, машину, чобітки і сумочку тобі коханій він повинен виконувати без жодного примусу, а з радістю і вереском, весело помахуючи хвостиком (так, цю штуку можна назвати хвостиком ), то домогтися виконання дрібніших завдань, складно.

А даремно, адже в ЗАГСі він давав урочисту обіцянку всіляко допомагати , пестити , оберігати і цілувати кохану попу. Прийшов час повноцінної допомоги , попереду Новий Рік і самої впорається з домашніми клопотами тобі не під силу.

Думаю , що ваша істота принесло ялинку в будинок і вже завалилося на диван , вважаючи , що його місія виконана і залишається тільки дочекатися привітання Президента , з'їсти олів'є , почистити мандаринку і запити все це алкоголем.

Розум чоловіки не здатний зрозуміти , що все, що знаходиться на святковому столі приготовлено твоїми руками і замість щебетання з подружками , ти терла сир і нарізала морквину. Чому це не зробив чоловік , адже володіти таємним знанням і особливими уміннями для того , щоб почистити картоплю не потрібно! Дійсно чому?

Найпростіші кухонні клопоти можна перекласти на сильні плечі , нехай він чинить опір , завжди можна налякати своєю мамою , і будь він хоч тричі брутальний самець , встояти « магії тещі » не зможе.

Які кухонні клопоти , можна безболісно перекласти на чоловічі плечі ?
Натерти сир на тертці

Зворотно поступальні рухи знайомі вашому чоловікові і не повинні викликати складнощів , адже з фрикціями він як то справляється. Головне в цій справі берегти пальці . На початковому етапі можна показати йому , як виробляти процедуру терки сиру і блиск в його очах звістити вас , що він зрозумів і готовий допомагати далі .
Очистити цибулю

Нехай тільки спробує сказати йому , що це не чоловіча справа. Нагадайте йому , як бадьоро на будь рибалці чистить цибулину для додавання в юшку , і спостерігайте за його поразкою . Не треба ніяких вивертів для зменшення дії лука на очі , хай поплаче і відчує жіночу долю .
Збити білки та інше

Озбройте його міксером , покажіть , де кнопка включення і проведіть короткий інструктаж з техніки безпеки. Міксер сувора штука і не прощає неакуратне поводження , інакше доведеться купити міксер в Одесі.
заточити ножі

Власне ви не повинні замислюватися про таку річ як заточка ножів , так як вони завжди повинні бути гострі і різати бетон. Але якщо ваше чудо забуло про свою священного обов'язку , він повинен бути покараний і залишений без солодкого

Приготувати « курку на пляшці»

Особисто я вважаю , що « курка на пляшці» споконвічно чоловіча страва , як і уха і готувати повинен тільки чоловік , але під вашим чуйним керівництвом .
Приготувати шашлик , барбекю , плов. До обов'язку чоловіка також можна додати  ремонт свч печей Самсунг.

Трохи не забула про м'ясні страви , не дивно , що їсти спаржу за новорічним столом ваш обранець не захоче. Хоче м'яса , нехай сам і готує
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин