завантаження...

Жити з батьками після весілля

Мало хто з молодих сімей дійсно бажає жити з батьками після весілля - це вірно. Частіше це виникає через відсутність можливості придбати власне окреме житло. В основному так буває, що дівчина йде жити в сім'ю чоловіка. Буває, звичайно, і навпаки. Але в першому випадку існує велика небезпека, що таке проживання доведе до розлучення.

Вся справа в тому , що у жінок є більше точок дотику в питаннях побуту , ніж у чоловіків. Звичайно , все може бути не зовсім так , як буде описано і сім'ї у всіх різні. Але в більшості випадків життя з батьками важке. Тому не забутьте розглянути варіант аренды дома на киевском шоссе.

Жити з батьками дружини

Якщо жити у дружини , то в побутових питаннях все дуже непогано. Мама турбується за дочку і всіма силами продовжує огороджувати її від турбот. Адже для неї вона ще її маленька донька , вона може тільки купити яйця і підсмажити смачно! Молодого чоловіка особливо не чіпають. Хіба що якась дрібна допомога для тата . А якщо новий член родини ще щось вміє готувати , то автоматом стає найкращим. Його хвалять з усіх боків. Папа в це не втручається , йому так навіть краще.

Але , якщо молода чоловік звик до самостійного життя , то наявність нових родичів буде його дратувати. Мінуси в тому , що проявити себе як господар чужого будинку він не зможе. Дружина в такому випадку відчуває себе чудово , адже це її територія. Всі питання в більшості випадків будуть вирішуватися без чоловіка. Якщо чоловік поступливий за своєю природою , і йому неважливо хто приготував обід і як ведеться господарство , то таке проживання йому навіть на руку.

Жити з батьками чоловіка

Проживаючи з батьками чоловіка , нерідко виникають розбіжності. Молодій дівчині протистоїть доросла досвідчена мати. Для матері її син залишається сином , а не дорослим чоловіком . Тому вимоги до нього не змінюються. Однак до дружини претензії відразу зростають.

Пояснення тут просте , раз ти стала дружиною , то повинна тепер робити багато чого . І якщо дружина буде робити роботу в тому обсязі , що і чоловік , вона все одно буде неправа . Які б не були відмінними відносинами у молодої дружини з матір'ю чоловіка , все ж не варто жити разом. Важко проявити себе в такій ситуації як господиня , а згодом і як мати.

Жити з батьками після весілля

В обох ситуаціях в більшому виграші в плані душевного спокою залишається той , хто живе зі своїми батьками. Але в питанні прояву себе як дружини або як чоловіка будуть проблеми. Лідерами все ж залишаться батьки. Для цілеспрямованої людини, яка хоче і звик вирішувати свої питання так , як вважає за потрібне , таке життя буде несолодко.

Крім побутових питань, є проблема сексуального характеру. Адже тут це буде не тоді , коли хочеться , а тоді , коли всі сплять і точно не завадять. Це погано може позначитися на стосунках пари . Батьки вже в такому віці , що секс для них не важливий , тому вони не дуже будуть турбуватися про те , що в денний час вам ніяк цим зайнятися не можна.

Багато речей будуть на контролі. І неважливо чи будуть вам це говорити в обличчя або підводити ситуацію таким чином . Добре , якщо батьки розуміють і будуть згодні дотримуватися деякі не писані правила . Приміром , не заходити без стуку.

Тому молодій сім'ї бажано провести розмову з батьками до початку проживання разом , поки деякі теми не стали важкими. У цьому немає нічого образливого. У першу чергу батькам потрібно зрозуміти , що сформувалася сім'я , яка має будувати свій побут і сімейний уклад , а не копіювати батьків у всьому.

Будь-яка сім'я унікальна. І навіть батьки , які стверджують , що прожили життя і можуть давати поради , глибоко помиляються. Так як помилки здійснювати властиво всім. Звичайно , дати пораду можна , однак не наполягати на його точному виконанні.

Жити з батьками після весілля - життя повинна грунтуватися на терпінні й розумінні , а також на своєчасно з'ясованих питаннях. Якщо відомо , що нічого не поміняється , і жити разом доведеться довго , то залишається тільки намагатися жити в мирі та злагоді , щоб зберегти в першу чергу свій шлюб.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин