завантаження...

Житло для молодят

молоде подружжяСьогодні молода пара має кілька варіантів житла. Перший, традиційний варіант - це спільне проживання з батьками. Проте останнім часом молоді люди намагаються жити окремо від батьків, оскільки це призводить до різних проблем, сварок, а іноді і скандалів. Другим варіантом, який до того ж користується величезною популярністю серед молодих сімей, оренда будинку. Для молодої пари, що має стабільні середні доходи, цілком реально знімати нормальну квартиру. І ще один, найбільш привабливий варіант, це купівля власного житла. Однак для того, щоб купити власну квартиру потрібно солідна сума. Можна купити квартиру по іпотеці, що теж не погано в порівнянні з орендою житла, оскільки замість оплати оренди можна інвестувати в своє житло. Слід зазначити, що сьогодні існують пільгові іпотечні програми для молодят, для цього пара повинна перебувати в офіційному шлюбі. Також необхідно знати, що перевага при видачі пільгових іпотечних кредитів віддається сім'ям з дітьми.

молоде подружжяЗ першим варіантом все зрозуміло, молодята живуть з батьками цілком задоволені обставинами подібного спільного проживання. Однак у другому і в третьому випадках, молоді люди обов'язково перетнуться з агентствами нерухомості. Чому сьогодні у разі оренди або купівлі житла має сенс звертатися в агентство нерухомості? Висновок простий: щоб захиститися від існуючих на ринку нерухомості ризиків, а це може бути: обман продавця і недбале ставлення ріелтора під час проведення експертизи прав на нерухомість.

молоде подружжяРізні порушення, які були допущені в процесі приватизації. Продаж житла, забороненого до передачі в особисту власність. Різні помилки, які можуть бути допущені під час оформлення документів. Купівля нерухомості, що знаходиться під забороною, арештом або в заставі. Укладення угоди громадянином, який не здатний нести відповідальність за свої дії. І це ще не повний перелік ризиків, з якими може зустрітися покупець квартири. Для наймачів агентство нерухомості гарантує повне виконання всіх пунктів, обумовлених у договорі оренди.

Але якщо молода сім'я все-таки зважилася на іпотечний кредит, тоді слід знати, що шлюб повинен бути зареєстрований офіційно. А офіційна реєстрація шлюбу рідко обходиться без голосного весілля!

 А весілля, хоча і не купівля квартири, все одно потребує чималих фінансових вкладень. Тому, перш за все необхідно скласти список необхідних для весілля речей, обговорити усі деталі.

Замітка: Якісна та за доступними цінами киев мебель на будь - який смак. Широкий асортимент товару та суттєві знижки постійним клієнтам.

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин