завантаження...

Життя після весілля з батьками


Коли двоє закоханих людей вирішують одружиться і створити сім'ю, вони повинні тверезо розуміти всю відповідальність вчинку і представляти подальший результат цього. Найчастіше величезною помилкою тільки створеної сім'ї є спільне проживання з батьками. Зараз дуже важко молодій сім'ї обзавестися власним житлом, тому перший час доводиться жити з батьками нареченого або нареченої, що закінчується не завжди благополучно і в окремих випадках призводить до розриву таких відносин «під наглядом».


Після весілля настає момент, коли дві людини повинні пройти притирання і звикнути один до одного, завести спільні справи та інтереси, дізнатися звички коханої людини. А проживання з батьками лише погіршить ситуацію і не дозволить повною мірою відчути відповідальність і принади сімейного життя. Адже виходить, що нічого то і не змінилося, ви також перебуваєте під наглядом батьків і строгим контролем за всім.

Щоб відчути смак самостійного життя потрібно спробувати самим справлятися з домашніми справами, розподілити обов'язки. Необхідно це і для того, щоб дружина не вважала готування, прання і прибирання своєю роботою, а чоловік не думав, що весь будинок повинен лягти на тендітні жіночі плечі.

Варто зауважити, що нікуди не дітися і від вічного конфлікту у відносинах між свекрухою та невісткою, коли дві господині борються за місце лідера на кухні, або тещі і зятя, коли перша намагається зайняти місце чоловіка в будинку і управляти всіма справами. Тому проживання після весілля з батьками не бажано як для батьків, так і для дітей.  Розгляньте варіант оренди житла на тривалий період -  http://dom.rapido.com.ua/. Відносини не можуть будуватися на сторонніх порадах, сім'я повинна бути сім'єю і досягати взаєморозуміння самостійно власними шишками.

Дуже важко ужитися після укладення шлюбу, двом люблячим людям, існують конфліктні ситуації, які вимагають багато зусиль, вміння поступитися і пробачити, зрозуміти і допомогти, не кажучи вже про чотири чужих людини, яким доводиться жити разом і терпіти звички і риси характеру.

Так що будьте розсудливі і починайте будувати сім'ю самостійно без втручання і порад батьків. Це не означає, що від них потрібно відмовитися, просто ідеальним варіантів буде тримати їх на певній відстані і не давати права вирішувати ваші сімейні справи. Тому що так вам точно не вдасться побудувати міцну сім'ю, основою для якої є взаєморозуміння, довіра, турбота і повага один до одного, чого ви просто не будете мати можливості досягти при постійній присутності сторонніх.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин