завантаження...

Географія незвичайних подарунків на весілля

подарунки на весілляВас запросили на весільне торжество, а подарунки для молодих ви ще не вибирали? Вам подобається оригінальний підхід до вирішення задачі, який, на вашу думку, буде доречний і при покупці презентів? У такому випадку беріть на озброєння традиції дарування весільних подарунків, що склалися у різних народів світу! Хто знає, може, вони надихнуть вас на свіжі і надзвичайно креативні думки!

Весілля в Іспанії - найважливіша подія. Будь-який житель цієї європейської держави хоче, щоб його весілля була красивим і майже ідеальним. Такий максималізм відбивається і на подарунках. Так, наприклад, подарунки родичів, як правило, відображають їх величезну любов і турботу про молодих. Саме тому гроші на весілля збираються ще за кілька років до нього.

У Німеччині кожен гість весільного банкету готує нареченим оригінальний подарунок . Його красиво упаковують, підписують і розміщують перед початком заходу в певному місці банкетного залу. По закінченні весілля близькі та друзі винуватців торжества переміщаються туди, а наречена починає розкривати кожну коробку, називаючи ім'я дарувальника і показуючи його презент присутнім. У цей час жених відзначає вартість усіх подарунків у спеціальному зошиті, і коли той чи інший гість піде під вінець, для нього придбають річ на таку ж суму.

У Швейцарії молоді завчасно складають переліки необхідних подарунків, розсилаючи їх у магазини, адреси яких зазначаються у запрошеннях. Відвідавши магазин і купивши у ньому один з найбажаніших презентів для молодят, гість робить відповідну позначку в загальному списку. 

У США будь-який презент носить практичний характер. Так, наприклад, це може бути побутова техніка, набір посуду або інструментів. Незвичайний подарунок на весілля тут також в ціні: символічні іграшки з дитинства молодих або розкішні яхти і морські круїзи - саме те. Старше покоління американців може презентувати нареченій фамільні коштовності - антикваріат або прикраси.

У Франції цінують оригінальність у всьому. На додаток до цього французи шанують мистецтво і культуру, а отже, захоплююча екскурсія в музей, цікаві книги або набір компакт-дисків з музичними новинками - це досить відповідні подарунки. Крім того, у Франції процвітає культ їжі, і тому сімейним парам дуже часто дарують набори кухонного приладдя, посуд і коробки знаменитих на весь світ мигдалевих цукерок, покритих цукровою глазур'ю або шоколадом. Французи вважають, що ці презенти приносять у життя сім'ї матеріальне благополуччя.

Що ж, як ви бачите, география подірунків насправді оригінальна, тому виберіть вподобану ідею і здивуйте молодят своєю креативністю!

завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин