завантаження...

Індивідуальні подарунки для молодят

весільний подарунокПримусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів, чим майбутні наречені заробляють собі на життя.
Можливо, що наречений - програміст, шофер, лікар або бізнесмен. А наречена - вчитель, кухар, перукар. Встановіть, що є головним атрибутом у цих професіях, чого весь час молодим не вистачає або хочеться скоріше придбати.
 Наприклад, виявиться доречна оригінальна ручка з золотим пером, набір для перукарських робіт, зручний щоденник для планування прийому або ділових зустрічей, автомобільні аксесуари, набір ножів на кухні.
 Поцікавтеся також, чим захоплюється майбутнє молоде подружжя, які їхні улюблені заняття. Припустимо, хтось із них захоплюється спортом - вельми до речі буде спортивний костюм, кепка, хтось з них любить готувати їжу - набір формочок для випічки або книга про здорову та корисну їжу, гарний фартух, міксер - ось необхідні речі і бажані подарунки. Якщо молодята люблять проводити вільний час на природі або в саду, то гарним подарунком буде  посуд для пікніка, красива велика лійка або необхідні для догляду за садом інструменти в подарунковій упаковці. Він або вона люблять грати на музичному інструменті (гітара, фортепіано) - рідкісні ноти з класикою або сучасними піснями будуть прекрасним подарунком, а якщо вони люблять співати, то розшукайте збірник текстів популярних або їх улюблених пісень і подаруйте його, додавши свої побажання чи цитату з віршів відомих авторів.

Молодятам буде приємно отримати в подарок збірку оповідань їх улюбленого автора. У минулому столітті модно було робити дарчі написи на книгах. Видавці навіть спеціально вклеювали чистий аркуш, який можна було підписати. Але правила етикету змінюються, так як етикет - дуже рухлива наука, незмінений лише її фундамент - доброзичливість і добросердність. Змінилися і правила написи на книгах. Тепер підписувати книгу може тільки її автор, а всі інші вкладають у неї вітальну листівку і пишуть на ній свої побажання.
 Якщо хтось із молодих курить, то попільничка, оригінальна запальничка, блок сигар, трубка - цілком доречні подарунки.
 Дуже можуть порадувати новоспеченого чоловіка гарні бритвені приналежності: одеколони, креми, пінки і т. д. Хороший шарф, портмоне, рукавички, краватка, цікавий брелок теж можуть сподобатися чоловікові.
 До речі, про запахи. Чоловік у відношенні запахів не такий перебірливий, як жінка, і йому швидше сподобається хороший, дорогий одеколон чи туалетна вода, які він ще не вживав, ніж нареченій нові, незнайомі духи, до яких вона швидше за все поставиться насторожено.
 Віруюча людина не повинна сама купувати предмети культа: вони або переходять у спадок, або підносяться в дар. Це ікони, ладанки, хрестики, обереги, лампади ... Такий подарунок, що супроводжується відповідними побажаннями, дуже обрадує віруючу пару.
 З близьким другом можна відверто обговорити майбутній подарок. З родичем - разом купити пальто, взуття ... Але пам'ятайте, навіть якщо подарунок відомий  заздалегідь, який -небудь елемент сюрпризу все одно повинен бути. Можна покласти в рукав пальто шарфик, в кишеню костюма - рукавички, в туфельку - витончений брелок або шоколадку, хоч чим-небудь несподіваним ви повинні порадувати молодят.
 Якщо хтось з молодят щось колекціонує, то поповніть його колекцію, якщо ви її, звичайно, знаєте, - це викличе велику радість.
 Можна піднести нареченим квиток на концерт чи спектакль, на який вони мріють потрапити, звичайно, за умови, що вони не навчаються і не працюють вечорами.
 Можна скластися з іншими запрошеними на весільне свято і купити яку-небудь велику річ або путівку у весільну подорож. Але в цьому випадку необхідно враховувати  смаки молодят і заздалегідь узгодити з ними або з їх родичами терміни.
 Якщо хтось з молодят забобонний, то не слід травмувати його психіку, роблячи подарунки, які, на його думку, можуть принести нещастя.
 Зі Сходу прийшла прикмета - не дарувати, щоб не було біди в будинку, колючі та ріжучі предмети: ножі, виделки, брошки, сережки без замка, манікюрний набір і т. д. У Греції вірили, що дарувати носові хустки - до розставання і сліз. А у Франції, що дарувати портрети - до сварки. У Німеччині з'явилася прикмета, згідно з якою миючі засоби не можна дарувати, щоб не змити пам'ять. Книги, особливо з віршами, фотографії не рекомендується закоханим дарувати один одному до весілля - це до розлуки.
Отже, для весілля і подальшого сімейного житті потрібно дуже багато чого. І все, що ви не подаруйте, згодом пригодиться. Прикро, якщо молодята оцінять ваш подарунок лише через багато років. Більшість людей, що вступають у шлюб, відносяться до подарунків як до чогось чарівного і загадкового. Тому, даруючи їм навіть прості корисні речі, знайдіть спосіб вписатися зі своїми подарунками в загальний стиль свята.

завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин