завантаження...

Кілька ідей оригінальних подарунків на весілля


Весілля - це день, коли народжується нова сім'я, дві половинки знаходять один одного в цьому величезному світі. Отримуючи в білому, красиво прикрашеному конверті запрошення на весілля, разом з радістю миттєво приходить болісна думка, що ж подарувати закоханим, які саме  оригинальные подарки  вибрати. В цьому вам допоможе сайт http://podarotek.ru/.

У багатьох людей в наш час при виборі подарунків на весілля не виникає ніяких складнощів - гроші, вітальна листівка і кілька теплих слів - побажань. Навіщо дарувати на весілля те, що може ніколи не знадобиться? Однак, незважаючи на це кожному хочеться здивувати молодих своїм оригінальним подарунком на весілля. І наповнити, тим самим, їх життя незабутніми враженнями. У цьому випадку оригінальний подарунок повинен бути одночасно урочистим і незабутнім!

Гроші - найкращий подарунок!

Цієї точки зору дотримуються багато, але насправді привітати молодих потрібно красивим і вдалим подарунком, який підбирається з особливою ретельністю і старанністю. Хочеться, щоб він прослужив довгий час, нагадуючи про вас.

Для підтримки почуттів

Не всі молоді пари мають можливість після весільного банкету відправитися у весільну подорож. Але ви як гість можете цю ситуацію передбачити і організувати молодим щось на зразок романтичної подорожі. Наприклад, найняти карету, музикантів і тим самим надати можливість молодятам зануритися в атмосферу минулих років. Можна замовити подорож на теплоході або прогулянку на конях. Вам краще знати смаки молодих.

Бочка меду

Якщо ви вирішили всіх здивувати, можете подарувати невелику бочку меду або маленький бочонок, в якому була банка меду, а навколо неї гроші.

Футболки

Як доповнення до грошового подарунку можна подарувати прикольні футболки з написами для нареченої і нареченого. Якщо молодята мають почуття гумору, то такий оригінальний подарунок на весілля їм обов'язково сподобається.

На здоров'я

Більшість пар стали захоплюватися спортом і навіть екстремальними їх видами. Якщо вам відомо про такі захоплення молодих, то можете подарувати їм, наприклад, в зимовий час заняття на сноуборді, влітку - спуск на байдарках або стрибок з парашута.

У будь-якому випадку такий оригінальний подарунок на весілля гарантуємо парі незабутні емоції.

Своїми руками

Оригінальним буде вважатися також подарунок, зроблений своїми руками, адже можна перетворити стандартні подарунки в більш креативні. Звичайно, вам може здатися, що такий подарунок буде виглядати біднувато, але якщо його зробити доповненням до основного подарунка, то він стане дійсно приємною несподіванкою.

Можна прочитати вірші, а можна висловити своє привітання в прозі, але текст заздалегідь доведеться неодмінно підготувати. Його можна записати на листівці, а краще вивчити напам'ять.Молодятам буде дуже приємно почути щирі слова, приготовані саме для них від усього серця, а не взяті з шаблонної листівки.

Дуже часто подарунок і стандартне "Вітаємо, бажаємо щастя і кохання!", - виглядає як "оплата" за запрошення на торжество. Тоді як недорогий подарунок на весілля, зроблений своїми руками, обіграний з творчістю сприймається як найкращий і оригінальний подарунок на весілля, піднесений від душі. А від цього він набагато приємніший. Проявивши кмітливість, ви побачите, що ваш подарунок буде найкращим.

Оригінальних подарунків на весілля повно, потрібно тільки добре подумати і тоді ви виявите багато всього цікавого. Адже подарунки дуже важливі для молодят, вони починають своє сімейне життя з самого початку, і тому потребують практично у всьому.
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин