завантаження...

Незвичайні подарунки на весілля

altЯкщо вас днями запросили на весілля, і ви ламаєте голову, що подарувати, то наша стаття досить до речі. Все ж говорити ми будемо про нестандартні подарунки, тобто сувеніри, що піднімуть настрій молодятам та здивують їх. Не завжди такі презенти будуть корисні в повсякденному житті, але радість точно доставлять, а цього ми й добиваємося.

Перший варіант жартівливого подарунка влаштує не всіх. Справа в тому, що в даному випадку доведеться трошки познущатися над грошима. Отже, суму, яку ви вирішили подарувати, розміняйте по 10 грн і акуратно склейте. Постарайтеся клеїти липку стрічку так, щоб не пошкодити купюри.

Другий варіант оригінального подарунка - це набір з лампочки і мила. Цим можна побажати, щоб кохання  у молодій сім'ї була чистим і світлим. Лампочку і мило можна загорнути в обгортку або покласти в подарункову коробку.

Нареченому можна подарувати хомут. Такі  подарки для мужчин  говорять про те, що тепер він знаходиться в сімейній упряжці, потрібно тягнути не тільки себе, але і дружину, дітей. Якщо ви зупините свій вибір на цьому варіанті, то постарайтеся не перестаратися з розповідями про важке сімейне життя, щоб молодий чоловік не втік. 

Нареченій, у свою чергу, можна подарувати качалку. Це пояснюється так: щоб наречений не вважав, що його наречена слабка і беззахисна, ми даруємо їй качалку. До слова, на качалці можна написати жартівливу фразу: "тільки ласкою і турботою ти зустрічай його з роботи". Такий сюрприз точно викличе посмішку на обличчі винуватців свята.

Навіть банальні подарунки можна обіграти досить цікаво. Наприклад, подаруйте молодій сім'ї букет з цукерок або пилосос з гарантією, в якості якої виступає віник. Навіть кавоварка може стати незвичайним подарунком, якщо ви в момент вручення презенту поясните, що дана техніка потрібна, щоб чоловік каву в ліжко приносив.

Подарована грілка на чайник стане символом тепла і затишку. Такі презенти не можна назвати банальними, але разом з тим їх легко купити в будь-якому супермаркеті.Молодятам можна піднести невеликий фотоальбом. Ви можете запитати, що в цьому незвичайного? Все просто: на кожній вкладці замість фотографій розмістіть грошову купюру. Природно, вибирайте валюту і номінал в залежності від того, скільки грошей ви готові витратити на подарунок.

Дві пари боксерських рукавичок знадобляться молодим під час сварки, але попередьте їх, що проблеми потрібно вирішувати мирним шляхом. Якщо все перетворити на жарт, то подарунок буде досить - таки доречним.

Нарешті, нареченій можна подарувати "їжові" рукавиці. Це стане нагадуванням молодому чоловікові, що розслаблятися не можна. Такий подарунок легко можна зробити самостійно. Купуємо звичайні великі тканинні рукавиці для технічних або будівельних робіт і приклеюємо за допомогою клею з усіх боків кнопки, причому вістрям назовні. Рукавиці можна запакувати в подарункову коробку, бо через пакет голки будуть колотися. Попередьте молодих, що з цими рукавицями потрібно поводитися дуже обережно.

Тепер ви точно знаєте, що головне в будь-якому весільному подарунку - це хороша фантазія і пара жартівливих слів, супроводжуючих ваш презент. Головне - щоб винуватці торжества залишилися задоволеними.Вибір все ж за вами!

завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин