завантаження...

Оригінальні весільні подарунки: як направити креатив в мирне русло?


Весілля - це сама по собі подія, від початку до кінця що спирається на різні традиції, такі як наявність білого весільного плаття і фати у нареченої, неодмінне відвідування РАГСу, обов'язкова весільна прогулянка, застілля в ресторані і так далі. Що стосується подарунків на весілля, вони теж найчастіше є традиційними: тобто представляють собою предмети побутової техніки, текстиль, посуд. Існує і самий традиційний подарунок - шарудять банкноти в барвистих конвертах.

Однак традиції для того й існують, щоб їх порушувати. Все частіше наречені одягають кольорові весільні сукні, замість фати прикрашаютьь голови капелюшками або взагалі обходяться без головних уборів, викликають урочистих тітоньок з РАГСу абикуди в парк або відразу в ресторан, щоб хоч якось виявити оригінальність. І все частіше гості прагнуть здивувати молодят, купуючи оригінальні подарунки. Якщо ви - один з таких гостей, але не знаєте, що це таке - цікаві весільні подарунки, читайте далі.

Подарувати щось незвичайне, в даному випадку означає - відійти від традицій, тобто відмести відразу всі вищеназвані традиційні подарунки. І що залишається?

Незвичайні весільні подарунки - це не обов'язково щось матеріальне чи відчутне. Наприклад, молоді є шанувальниками екстремальних видів спорту. Можна подарувати їм стрибок з парашутом на двох, на сайті  http://hey-day.com.ua/katalog/khity-prodazh  ви знайдете багато цікавих варіантів. Популярним і оригінальним подарунком є професійна фотосесія для молодих в цілях створення сімейного портфоліо. Варто сказати, що це досить дорогий подарунок, оскільки послуги хорошого фотографа обійдуться в копієчку.

Креативні весільні подарунки можуть бути пов'язаними і з походженням нової сім'ї. Це може бути історія загального вже прізвища, оформлена у вигляді старовинного свитка або вставлена ​​в рамку.

Дуже часто ті, хто хоче піднести оригінальні весільні подарунки, купує подарункові сертифікати. Це можуть бути сертифікати, що дають право покупки в меблевому, будівельному магазині, магазинах побутової техніки, одягу, взуття, де молодята зможуть вибрати все, що їм потрібно, за своїм власним смаком. Для любителів подоглядати за своїм тілом підійде сертифікат на комплекс процедур в СПА.

Ви можете не побоюватися, що подаровані вами гроші витратяться на повсякденні потреби, і на пам'ять про ваше подарунки у молодих не залишиться нічого. Напевно подаровані вами сертифікати вони обміняють на потрібні їм речі, які будуть нагадувати про вас.

Якщо навіть ви вирішили подарувати гроші, можна зробити це креативно. Не просто піднести черговий конверт, а вкласти купюри в красиву скарбничку, або закатати в банку, прокоментувавши, що даруєте молодим власний банк. Даровану суму можна оформити в рамку під скло з написом "розбити в разі крайньої необхідності".

Словом, вибір весільного подарунка при бажанні може перетворитися на захоплююче і азартне заняття, а процес його вручення - в ​​справжнє свято, як для молодят, так і для вас
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин