завантаження...

Оригінальний подарунок - картина на полотні


Як часто вибір подарунка перетворюється на серйозну проблему, і питання «Що подарувати?» За своєю значимістю навіть може зрівнятися зі знаменитим «Бути чи не бути?». Адже ми так хочемо, щоб наш подарунок сподобався, а не припадав пилом забутим в комірчині серед непотрібних речей!

Пропонуємо вам універсальне рішення - картину на полотні! Такий подарунок доречний практично в будь-якій ситуації, будь то річниця весілля, день народження рідних, близьких друзів або навіть начальства ...

Картиною може стати все, що завгодно, наприклад, фотографія видів і пам'яток міст (фото романтичного Парижа, золотоверхого Києва, респектабельного Лондона, діловитого Нью-Йорка або навіть малої батьківщини ювіляра), природного ландшафту, фотозображення тварини або рослини. Також для цієї мети підійде незвичайний колаж або екстравагантна фотокомпозиція. Така картина з фото підійде для офісу, кафе та житлового приміщення. Звичайно ж, при виготовленні картини з фотографії необхідно враховувати смаки тих, кому призначається подарунок, крім того, важливо і стильове рішення інтер'єру, де в майбутньому розміститься картина з фотографії. При виготовленні картини з фотографії є ​​ще ряд важливих нюансів, які необхідно прийняти до уваги.  Якщо ви сумніваєтеся або у вас виникли питання, фахівці з радістю допоможуть вам підібрати відповідне зображення -  http://emelina.ru.  Вони можуть виготовити картину по будь-якій фотографії, або, навпаки, перетворити фотографію картини на справжню картину на полотні. Класичне полотно, авангард, модерн, ар-деко ... Варіантів маса, вибір - за вами!

Приємним подарунком стане портрет ваших близьких або друзів, виконаний по фотографії. За бажанням фахівці перетворять будь-яке фото в картину, і, таким чином, ви отримаєте на полотні точну копію оригінального зображення. Так ви заощадите кругленьку суму, при цьому картина з фотографії не поступатиметься творінню рук вмілого живописця - ні в майстерності, ні в довговічності. Якщо ж вашому ювіляру не чуже почуття гумору, спробуйте проявити вигадку і замовити незвичайний портрет. Трохи повороживши над зображенням, майстри «напишуть» будь-яку фантазійну картину з обраної вами фотографії, перетворивши вашого друга чи подругу в лицаря, прекрасну даму, персонажа блокбастера, історичну особистість, зірку естради і так далі. Можливий варіант створення картини з фотографії в етностилі. Справжнім фахівцям підвладні будь чудеса, головне - ваші бажання!

Маленьким винуватцям торжества неодмінно сподобається портрет з фотографії, виконаний в казковій обстановці, наприклад, в оточенні улюблених героїв казок або мультфільмів. А, може, малюки захочуть самі побути в їх ролі? Дуже зворушливим подарунком стане перший «шедевр» юного художника, перетворений на картину на полотні на радість мамам, татам, бабусям, хресним та іншим близьким друзям родини.

Якщо ви хочете здивувати своїх друзів і близьких оригінальним і незабутнім подарунком - замовте картину з фотографії.
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин