завантаження...

Подарунки на весілля

подарунокНа весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на початку їх спільного життя. Інколи наречений і наречена самі складають список подарунків і розподіляють їх між гостями. Якщо у вашому випадку молодята цього не зробили через природну скромність або інші причини (в Україні це теж не поширена традиція), то вам самим доведеться подумати і вибрати подарунок. 

При виборі подарунку на весілля необхідно враховувати декілька моментів:

По-перше, це квартирне питання. Йдеться про те, чи живуть вже молодята самостійно, ділять житло з батьками або лише збираються в'їхати в нову квартиру або будинок. У першому і другому випадках справа з подарунками йде складніше. Як правило, в обжитому будинку предмети першої необхідності (ложки, вилки, каструлі і так далі) вже є і дарувати другу кофемолку, четвертий кухонний комбайн і іншу техніку, мабуть, не варто, оскільки цілком ймовірно, що ваш подарунок благополучно запорошиться на антресолях до того моменту, поки хазяйка його не знайде років через двадцять і не відправить на смітник як апарат морально застарілий. Та і радощів такий подарунок, напевно, теж не принесе. В цьому випадку сповна доречним може виявитися красивий конверт, в який ви дбайливо покладете частину своїх заощаджень. Тоді молода пара може купити собі саме те, що їм дійсно необхідне.

В цьому випадку, вони, вже будьте спокійні, довго згадуватимуть вас з вдячністю. У другому випадку, доречний будь-який практичний подарунок, який може знадобитися на кухні, у ванні, та і взагалі де завгодно. Проте, підводні камені є і тут. Якщо ви не упевнені, що ваші смаки повністю збігаються із смаками молодят (а вже якщо бути зовсім чесними, то нареченої), то краще всього знову покластися на вже згаданий конверт.

Другий момент, на який необхідно звернути увагу при виборі подарунку, – це витрачена на нього сума. Правило одне і найголовніше. Вартість подарунку має бути такою, аби ви могли подарувати його дійсно “від душі”. Не варто вибиватися з сил, і головне, з бюджету, аби подарувати дуже дорогий дарунок (який, до речі, не завжди може виявитися корисним). Уявіть, що на церемонії вручення ви, раптом, усвідомлюєте, як дорого обійшовся вам подарунок. Ви бачили себе з боку у момент, коли вас душить жаба? Варто було б поглянути, цікава картина!  Молодятам теж сподобається – не сумнівайтеся:) Ну, загалом, жарти жартами, а подарунок має бути по кишені. До речі, для дорогого подарунку можна об'єднатися з ким-небудь з інших запрошених.

На правах реклами: Ноутбуки відомих брендів можна придбати в інтернет - магазині, серед них і якісні ноутбуки apple. Ціни на товари доступні, в магазині часто бувають акції та подарунки. Всі  ноутбуки мають офіційну гарантію.

завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин