завантаження...

Подарунок для нареченого на весілля

 Весільні традиції змінюються з кожним роком: стало модно на весілля дарувати окремо подарунок нареченій, окремо нареченому, та й самі молодята намагаються подарувати один-одному в день одруження подарунки, які запам'ятовуються і  які бажані. Так що питання вибору подарунка особисто нареченому став досить актуальним. 

Насправді, вибрати подарунок на весілля для нареченого - неймовірно складно! Посудіть самі: чоловіки дуже вибагливі і відносяться до подарунка більше з практичної точки зору, і якщо наречена буде безмірно рада новій прикрасі, величезному букету квітів або аксесуарам, то наречений до чоловічих дрібничок і прикрас буде прохолодний. Але і робити подарунки, які мають яскраво виражене побутове забарвлення (набір інструментів) або предмети особистої гігієни теж вкрай не рекомендується. Так що ж подарувати на весілля нареченому, щоб не прогадати?

Відмінним і універсальним подарунком можна вважати хороші чоловічі годинники. Красиво, дорого і практично. Так само, якщо ваш наречений курить, можете купити йому набір аксесуарів для тютюну. У нього входять, як правило, кілька предметів: красива запальничка, попільничка, мундштук. Втім, можете обмежитися покупкою тільки запальнички, тим більше, що коштують вони теж дуже недешево.

Наступний подарунок, який напевно припаде до смаку більшості чоловіків, це цифрова відеотехніка. Наприклад, фотоапарат, або відео реєстратор для машини. Так само, можете подарувати нареченому переносний комп'ютер чи крутий мобільний телефон - не сумнівайтеся, він буде просто в захваті!

Тепер перейдемо до парфумерії - великий вибір на сайті  http://essence-perfumum.ua. Якщо великих  коштів и ви не маєте - що ж, хороший чоловічий парфум так само буде відмінним подарунком для нареченого. Як правило, більшість чоловіків, особливо, молодого віку, воліє свіжі аромати, пряні східні запахи - не найкраще рішення. Підберіть для нареченого в подарунок дорогу французьку туалетну воду відомої марки або чоловічі парфуми, такий подарунок йому, скоріше всього, сподобається.

Якщо ж ви хочете який-небудь абсолютно ексклюзивний і незвичайний подарунок - подаруйте йому ... враження! Так, так, ви не помилилися. Зараз багато фірм пропонують замовити найрізноманітніші враження для коханих людей. Наприклад, політ на дельтаплані, або підводне полювання, або риболовлю, або участь у змаганнях зі стрільби. Та багато чого ще! Повірте, такий подарунок залишиться у нього в пам'яті на довгі роки!

Ну, і, звичайно, не забудьте подарувати йому свою любов і тепло. І не тільки в цей радісний для вашого чоловіка, сина чи кращого друга день, а й протягом усього життя.
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин