завантаження...

Що дарувати на річницю весілля ?

Багато сімейних пар щороку, в один і той же день, відзначають свято, що належить тільки їм. Мова йде, звичайн , про річницю весілля. У перші роки подружжя зазвичай не влаштовує гучних урочистостей з  приводу годовщины свадьбы по годам , але не забувають відзначити  дату у вузькому колі або навіть удвох. Коли цифра прожитих у шлюбі років стає значною, свята набувають все більшої урочистісті і розмаху .

Як і будь-яке інше свято, річниця весілля не обходиться без подарунків. Кожен день народження сім'ї має свою назву та символіку. Саме у відповідності з цими символами і прийнято вибирати подарунки. У цій статті мова піде про те, які презенти можна підносити на перші п'ять річниць.

У перший рік відзначається ситцеве весілля, на яке прийнято дарувати ситцеві предмети домашнього побуту: серветки, скатертини, штори і т.п. Подружжя можепо дарувати один одному ситцеві хусточки.

Коли шлюбу виповнюється два роки, відзначається паперове весілля. На цю річницю можна дарувати паперові гроші в конвертах.

Трирічна сім'я відзначає шкіряне весілля. Символічні подарунки - шкіряні рукавички, тапочки, сумки, гаманці, портмоне, візитниці. Можна зробити і жартівливий подарунок - наприклад, шкіряний батіг або чоловічі труси з того ж матеріалу.

Четвертий рік життя родини святкується лляним весіллям. Прекрасно, якщо є можливість подарувати винуватиці торжества букет квітучого льону. Хоча можна піднести і висушену композицію. На це весілля прийнято дарувати предмети з льону: одяг , постільна білизна, рушники, скатертини. Лляні речі не тільки дуже гарні і якісні, але і екологічні. В якості жартівливого подарунка можна піднести пляшку лляної олії.

П'ять років шлюбу - це дерев'яне весілля. Деревина володіє такими якостями, як міцність, надійність, тепло - цього ж потрібно побажати і родині. В якості подарунків підносять вироби народного промислу з дерева ( різьблені скриньки та плетені кошики ), дерев'яні предмети декору ( свічники, статуетки), предмети меблів. Жартівливий подарунок - дерев'яна качалка, яка набуває символічне значення стосовно сімейного життя.

На перші п'ять річниць не прийнято підносити дуже дорогі подарунки - вони повинні бути не стільки корисними, скільки символічними. Кажуть, що якщо подружжя будуть щороку відзначати річницю шлюбу, роблячи один одному знакові подарунки, то святкування золотого весілля їм гарантовано!
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин