завантаження...

Що доречно подарувати на весілля?

Якщо хтось скаже, що він легко вибирає подарунки, то на нього, в кращому випадку, подивляться з подивом. Особливо якщо мова йде про подарунок молодятам. Які подарунки є найбільш доречними для молодих ?

Що подарувати : набір посуду або міксер? Зовсім недавно це питання не звучало так безглуздо, як це здається зараз. Раніше дарувалася різна побутова техніка від праски до пральної машинки, набори посуду, постільна білизна, і це служило гарною підмогою для молодих на перших порах. В даний час все частіше можна почути, що молоді замовляють подарунки гостям або всім пропонують дарувати гроші. Етично це чи ні - спірне питання. Уникнути цього можна, якщо кожен запрошений, перш, ніж відправиться вибирати подарунок, поцікавиться у найближчих родичів нареченого і нареченої, що їм необхідно.

Виходячи з цього, існує три види подарунків. Перший - це все ті ж побутові прилади. Якщо родичі порадили обрати подібний подарунок, не забудьте поцікавитися, що будуть дарувати інші гості. Адже друга за рахунком праска чи п'ятий електричний чайник, навіть і дуже хорошої фірми, не викличе захоплення у молодих, та й тих хто дарує поставить в не дуже приємне становище.

Самим ідеальним і зручним для двох сторін подарунком є гроші. До того ж у наш час багато молодят вже мають не тільки предмети першої необхідності, а й квартири, машини. А на подаровані на весіллі гроші вони цілком можуть провести весільну подорож. Іноді серед гостей знаходиться хороший організатор, і він пропонує скластися та купити хороший подарунок. Наприклад, путівку до Болгарії, але це за умови, що молодята хочуть їхати саме туди.

Якщо побутові прилади і комплекти постільної білизни зовсім не потрібні молодятам, а гроші дарувати не хочеться, то існує ще один вид подарунків, які доречно дарувати на весілля. Це дорогі прикраси, картини або інші предмети розкоші. Зазвичай, подібні подарунки добре приймаються, запам'ятовуються надовго, а часто навіть стають сімейною реліквією, яка буде передаватися у спадок. Однак, якщо добре відомо, що молоді мають одне хобі на двох, то цілком можна щось підібрати з цього. Наприклад , спортивне спорядження, якщо вони - спортсмени, або акваріум, якщо люблять розводити рибок.

На якому б подарунку не зупинили вибір, необхідно пам'ятати, що його необхідно красиво піднести. Будь-який подарунок, а весільний особливо, потрібно витончено упакувати. Цілком можна його якось обіграти або хоча б додати добрі побажання і напуттям на щасливе життя.
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин