завантаження...

Що краще подарувати на весілля?

весільні подарункиВесілля - найяскравіша, важлива подія, яка  запам'ятовується  в житті всіх наречених. 

Кожен, хто отримав запрошення на свято життя молодих і закоханих, задає собі запитання: що краще подарувати на весілля? 

Природно, що ви хочете піднести подарунок, який запам'ятається молодятам, буде їм приємний і корисний. Вибір подарунка на весілля - дуже складне заняття, яке здатне поставити в глухий кут будь-кого. 

Якщо, сталося так, що організатори весілля не підготували списки бажаних подарунків, то вам доведеться потрудитися, щоб догодити молодій сім'ї.

Є кілька основних правил, якими варто скористатися перед вибором подарунка:

Для початку необхідно визначити яку грошову суму ви в змозі витратити на подарунок.

Потім варто подумати або згадати, що молодята люблять, може вони ділилися своїми мріями колись у розмові. Якщо вам важко самостійно вирішити, то варто звернутися за порадою до найближчих родичів або друзів. Звичайно, ви можете поставити пряме запитання: «що вам краще подарувати на весілля?» у самих молодих. Краще ніж вони вам все одно ніхто не допоможе. Але, тоді ви втратите можливість зробити так, щоб ваш подарунок став сюрпризом і справжнім святом. 

Також, необхідно поговорити з іншими гостями і зрозуміти, що вони планують піднести в подарунок молодятам. Це потрібно для того, щоб подарунки були в одиничному екземплярі. Інакше, на наступний ранок, молоде подружжя будуть згадувати всіх гостей не добрими словами, подарували їм десять сервізів, п'ять мікрохвильових печей і ще масу буденних подарунків.

Найпоширеніший і найбільш практичний подарунок на весілля - це гроші. Молодята зможуть частково окупити витрати на торжество або придбати саме ту річ, про яку обидва мріють. Суму грошей, яку ви бажаєте подарувати, можна вкласти в красивий конверт, наприклад, зроблений руками. Також, в конверт вкладіть вітальну листівку, в якій зможете привітати молодих від свого імені.

Якщо, ви соромитеся і вважаєте не зручним дарувати гроші, то в якості подарунка піднесіть подарунковий сертифікат. Це самий відмінний спосіб, коли не знаєш що подарувати, а зробити приємно дуже хочеться. Наприклад, багато компаній сьогодні пропонують подарункові сертифікати на такі послуги як: політ на повітряній кулі, романтичний вечір, шоу-програми. Ну і, звичайно, сертифікати розраховані на придбання побутової техніки, речей і т.д.

Вибираючи подарунок на весілля, необхідно враховувати, що вітаєте ви молоду сім'ю. Тому ваш презент повинен сподобатися обом, подарунок повинен бути розрахований саме і на нареченого, і на наречену.

Якщо, ви вирішили подарувати побутову техніку, то не варто купувати великі товари, так як буде дуже проблематично, по-перше, доставити подарунок до місця урочистості, а, по-друге, ваш подарунок принесе масу неприємностей для молодих наречених.

На жаль, дуже часто доводиться стикатися з такою проблемою, як не достатня кількість грошей на придбання подарунка. Але, як мовиться, немає безвихідних ситуацій. Навіть якщо, у вас на руках дуже маленька сума грошей, ви можете подарувати дуже яскравий і незабутній подарунок, який порадує молодят. У цій ситуації необхідно включити всю свою фантазію.

І, буде чудово, якщо ваш подарунок буде зроблений саме вашими руками. Це може бути колаж про наречених, красиві халати, на яких будуть зображені фото молодят, набір посуду з нанесеними побажаннями.

 «Якщо дуже захотіти, можна в космос полетіти»! Якщо ви спантеличені питанням: «що краще подарувати на весілля?». То не варто панікувати і турбуватися завчасно, зберіться думками і впевнені, що саме ваш подарунок - буде найкращим.

Цікаво знати: Мотоблок Нева виробляють вже не один десяток років і протягом усього цього часу, незважаючи на застарілу конструкцію, яку має агрегат, він все ще популярний серед споживачів. І це зовсім не дивно! Він є самим недорогим мотоблоком серед своїх побратимів,  являється практичним і надійним агрегатом.

завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин