завантаження...

Що можна і не можна дарувати на весілля?

Весілля - це завжди особливе і дуже радісна подія . І якщо Ви отримали запрошення на свято двох сердець , напевно Ви запитаєте : «Що ж найкраще подарувати молодятам ?»
Як догодити молодятам з подарунком ?

Кроки.

1 Напередодні того чи іншого свята кожна людина починає замислюватися , що ж подарувати своїм близьким. Ця проблема обумовлена ​​тим , що , як правило , хочеться подарувати річ , яка дійсно сподобається людині і буде йому корисна. І вже точно не хочеться засмучувати молодят в їх головне свято невдалими подарунками. Звичайно , дуже багато залежить від того , скільки коштів Ви плануєте витратити на подарунок , але існують повір'я , згідно з якими деякі предмети дарувати молодим не слід.
Дарувати ножі , виделки , ножиці і дзеркала вважається поганою прикметою

2 Поганою прикметою вважається дарувати новоспеченим подружжю різні колючі та ріжучі предмети - ножі , виделки , ножиці , голки , а також дзеркала , які нібито можуть принести в будинок нещастя. Однак якщо Ви подаруєте молодожонам гарний набір столових приладів , в цьому не буде нічого поганого , а якщо Ви все ж забобонні , візьміть в обмін на Ваш подарунок монетку - це буде символічною платою за нього .
До небажаних подарункам також відносяться годинник

3 Ще однією поганою прикметою вважається дарування молодим годин. Згідно з повір'ям , це до розставання закоханих. Проте якщо Ви вже підібрали красиві настінні годинники в подарунок , Ви також можете взяти в обмін на подарунок монетку.
Не даруйте великогабаритних подарунків , особливо , якщо не знаєте , де буде жити молода сім'я

4 Крім подарунків , які краще не дарувати згідно з прикметами , існують подарунки , які будуть не доречні самі по собі. Наприклад , антикваріат. Якщо ви не є родичем молодої сім'ї , відмовтеся від ідеї подарувати якусь старовинну річ. Це доречно тільки в тому випадку , якщо справа стосується фамільних цінностей .

5 Також не варто дарувати молодятам меблі та різні предмети інтер'єру. Це не кращий варіант у зв'язку з тим , що навряд чи Ви досконально знаєте смаки молодих , а також особливості інтер'єру їхнього житла . До небажаних подарунків відносяться і великогабаритні предмети - скульптури , домашній фонтан і т.д. Подумайте : що з ними буде робити пара , яка збирається жити в невеликій квартирі ?

6 Не зовсім доречним подарунком є застарілі моделі побутової техніки , навіть якщо це хороша техніка . Уявіть себе на місці молодят: хотіли би Ви самі отримати такий подарунок?

7 Дуже недоречно виглядатимуть дитячі іграшки , одяг та інші аксесуари для майбутніх дітей - можливо , закохані поки і не думали про це.

8 Не слід дарувати презенти , які призначені для когось одного з пари , нареченого або нареченої - не важливо. Все-таки весілля - це свято двох людей , а не одного . Тому зі списку подарунків випадають прикраси , а також предмети особистого користування. Для таких презентів є Дні народження та інші свята.
Одним з найкращих подарунків вважаються гроші

9 Що ж варто дарувати закоханим на весілля? Мабуть, одним з найкращих подарунків є гроші. На них молодята самі зможуть купити собі те , що їм дійсно потрібно.

10 Хороша побутова техніка також є відмінним подарунком для молодої сім'ї - це те , що завжди буде потрібно в будинку. Іноді , коли планується дарувати предмети побутової техніки , які стоять далеко не дешево , на них скидається відразу кілька людей.
Путівка в романтичну подорож станяет відмінним подарунком для молодих

11 Хорошим варіантом є такий подарунок , який не можна потримати в руках або поставити вдома на полицю. Йдеться про абонементі в спортзал або SPA -салон на двох, туристичних путівках і т.д. Такі подарунки дуже вдалі , оскільки вони дарують людям море приємних емоцій і спогадів.

12 Прийнятним варіантом подарунка для молодят також є комплекти постільної білизни , покривала , плед , сервіз , набір столового посуду , різна кухонне начиння, красиві фотоальбоми.
Набір столового посуду також є хорошим подарунком

13 Якщо ви все ж боїтеся , що Ваш подарунок доведеться парі не до смаку , постарайтеся напередодні знаменної події дізнатися , що вони самі хочуть отримати в подарунок. Звичайно , елемента оригінальності вже не буде , проте Ви точно подаруйте необхідну молодятам річ. Якщо не виходить дізнатися у них самих , спробуйте з'ясувати у їх родичів , щоб їм хотілося отримати найбільше.
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин