завантаження...

Що найкраще підійде в якості весільного подарунка?

ВесілляВесілля - це подія, яку неможливо забути. Тому вибираючи подарунок на весілля, пам'ятайте, що він повинен запам'ятатися на довго, бути оригінальним і головне корисним. Як ви розумієте, підібрати оригінальний подарунок до весілля не так то просто. Взагалі весільний подарунок повинен підходити за багатьма критеріями, проте догодити кожному просто неможливо. Поки зупинимося на одній вимозі - ваш подарунок повинен підняти святкове почуття.

Дотримуйтеся кількох загальних правил:

- Виділіть ту суму грошей, яку ви можете дозволити собі витратити на весільний подарунок.

- Пригадайте уподобання, симпатії або ж хобі молодих. Можливо в розмові з ними були згадані які-небудь їхні матеріальні мрії. Можна поцікавитися у батьків майбутньої сім'ї. Якщо ваш подарунок не призначений для підношення в якості сюрпризу, то запитайте безпосередньо, але це вже не так інтригуюче, як те, про що вони не будуть знати заздалегідь.

- Необхідно довідатися, що планують подарувати інші запрошені, адже вам не хочеться повторитись і тим самим потрапити в незручну ситуацію. 

Найпоширенішим подарунком на весілля є гроші, тому як молодятам необхідно заповнювати витрати, які пішли на весілля, та й облаштовувати майбутнє житло треба з чогось. У такому подарунку немає нічого соромного. У конверт з грошима вкладіть листівку з побажанням нареченому і нареченій. Якщо ж дарувати гроші не у вашому стилі, то в такому випадку можна придбати подарунковий сертифікат в одному з великих магазинів вашого міста. Пізніше молодята зможуть прийти в цей магазин і вибрати те, що потрібно саме їм. Цей варіант ідеально підходить, якщо ви хочете в якості подарунка піднести побутову техніку, але боїтеся помилитися з вибором. 

Що можна подарувати?
Основні подарунки, які дарують молодим, призначені для облаштування будинку і домашнього вогнища, тому посуд, білизна, побутова техніка і предмети меблів - це безпрограшний варіант, перевірений часом.

Пам'ятайте, що одержувачів буде двоє, а якщо при шлюбі є вже дитина то й того більше, тому ваш подарунок повинен підходити всім членам родини. Що може згуртувати молодят більше, ніж комплект нової розкішної весільної білизни, чи не так? Також в якості подарунка можна піднести поїздку в жаркі країни, правда коштувати вона буде набагато дорожче, але це легко вирішується, якщо ви зробите колективний подарунок. Не купуйте подарунків великих розмірів, тому як їх важко перевозити, вручати та й заважати вони будуть весь весільний вечір.

Навіть якщо ви не маєте великої суми грошей, можливо піднести оригінальний подарунок на весілля. Обвішайте вазу золотими монетами, прикрасьте каструлі змішаними побажаннями, замовте оригінальні фотографії молодят, використовуючи друк на полотні, подаруйте гармонійну пару футболок або ж халатів з прикольними написами на сімейну тему, вручіть лампи з іменами жениха і нареченої, загалом включіть фантазію і у вас все вийде. Крім нудних презентів, які можуть подарувати всі без винятку, ви можете виділитись саморобними виробами, після чого ваш подарунок молодята точно не забудуть. Наприклад, намалювати на аркуші ватману скатертину-самобранку, змайструвати «машинку для ділення грошей», або подарувати лампу - мило, щоб любов молодих була світлою і чистою. Адже веселощі - це основний елемент свята весілля!

завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин