завантаження...

Що подарувати чоловікові на весілля

Що подарувати чоловіковіУ далекому народному минулому наречена зобов'язана була готувати подарунки для майбутнього нареченого. Вишиті рушники, ошатний поясок і навіть сорочка, обов'язково прийшли би впору завтрашньому чоловікові, також вони повинні були відрізнятися майстерністю вишивки і акуратністю строчки. Часом саме по роботі оцінювали свати майбутню господиню. Сьогодні такі звичаї пішли в минуле. Обручка з подарунка перетворилася на необхідний атрибут одруження, часто обираний саме нареченою для себе і чоловіка. І чоловік на власне весілля отримує в якості подарунка лише ... новоспечену дружину. Може, варто зламати традицію і порадувати чоловіка чимось пам'ятним і дорогим?

Що подарувати чоловікові на весілля?

Чим вразити чоловіка в перший шлюбний ранок? Які подарки для мужчин на весілля будуть незабутніми? А якщо зробити йому несподіваний презент? Наприклад, його портрет, замовлений задовго до весілля у художника і виконаний по фотографії? Подарунки чоловікові на весілля повинні бути дуже особистими. Що може бути індивідуальніше власного зображення? Чоловіки - егоїсти, явні чи приховані, і такий презент буде їм по серцю. Але більш вразить (і, мабуть, порадує) портрет ... його автомобіля. Машина плекається і обожнена не менше власної дружини, повеселить і принесе задоволення. Доброта, оригінальність і любов роблять подарунок чоловікові особливим і неповторним

А якщо сім'я існує вже давно? Якщо непомітно наблизився день ...- двадцятиліття подружжя? Коханий чоловік, на ювілейну дату весілля отримав дорогоцінну річ (золотий ланцюжок або наручний годинник з невеликим діамантом в циферблаті), буде радий подарунку не менше дружини. Туристична одно-або дводенна пригода - теж вдалий презент на скляне або срібне весілля. А найголовніше, щоб тепло і любов першого спільного дня збереглися і досі.

Що подарувати другу на весілля?
Нарешті добрий друг переходить з категорії вічного холостяка в одружені чоловіки. І вас неодмінно чекають на торжестві. Що ж подарувати людині, з якою ділили радості і неприємності багато років? Звичайні подарунки другу на весілля підшукують жінки і близькі родичі. А хочеться чогось особливого! Варто подарувати молодим виконання бажань - сертифікат на пригоду. Це може виявитися походом в боулінг або картинг-клуб, поїздкою за місто, польотом на вертольоті або навіть катанням на танку (можна замінити фешенебельним ролс-ройсом). Півтораметровий торт теж здивує і обрадує всіх присутніх. На весіллі друга креатив завжди вітається, а ідеї подарунків на весілля можуть найнесподіванішими.

завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин