завантаження...

Що подарувати на весілля: цікаві ідеї для вас


Подарунок на весілля прийнято дарувати нареченому і нареченій один на двох, це символізує початок накопичень молодої сім'ї. З усього різноманіття подарунків на весілля гроші - найбільш поширений. Такий подарунок підійде і буде позитивно сприйнятий на будь-якому весіллі, незалежно від достатку молодят.

Віддаючи гроші, не забудьте попередньо покласти їх у конверт. При цьому вручити такий подарунок необхідно нареченому особисто в руки. До конверту можна прикласти яке-небудь приємне доповнення: листівку, квіти, красиву дрібничку. Можливий також варіант, коли група гостей або сім'я дарує колективний подарунок. Таким подарунком може бути, наприклад, оплата весільної подорожі (або квитків на літак), готельного номера на медовий місяць.

Цікаві незвичайні подарунки на весілля

Ви можете здивувати молодят, подарувавши їм, як варіант, сертифікат на яку-небудь незвичайну послугу. Сьогодні їх пропонується великий вибір від стрибків з парашутом до ексклюзивного комплексу процедур в салоні краси. Або можна придумати екзотичний весільний подарунок, і, наприклад, подарувати красивих тропічних метеликів. Сьогодні зробити такий подарунок можна досить легко, пошукавши відповідний сайт в інтернеті. Гості вручають молодятам  на банкеті спеціальну коробку-контейнер або конверти з пропозицією тут же відкрити їх. Молоді відкривають кришку і - ах! Унікальні метелики надзвичайної краси розлітаються по всьому залу. Виглядає це дуже красиво і ефектно. Не забудьте тільки попередити фотографа про підготовлюваний сюрприз. Метелики вилітають блискавично, потрібно бути підготовленим до цієї секунді, щоб встигнути на неї зреагувати. Коли метелик пролітає мимо, потрібно загадати бажання, яке неодмінно збудеться.

Жартівливий, стильний подарунок на весілля

Запам'ятовуються і роблять весільне торжество цікавішим стильні подарунки. Вам відома історія знайомства молодих? їх жартівливі прізвиська? в якому професійному середовищі протікає їхнє життя? - Банальні м'які іграшки, піднесені на банкеті з відповідними поясненнями, викличуть сміх і оплески присутніх. Можна замовити картину-копію будь-якого шедевра світового живопису з портретними рисами молодят. Або запросити на банкет артиста оригінального жанру. Якщо хтось із гостей готовий здивувати присутніх власними артистичними здібностями, попередьте ведучого і він випередить Ваш подарунок красивими вступними словами.
Можна піти далі і як подарунок назвати на честь молодят справжню зірку. Вам навіть видадуть спеціальний паспорт з її характеристиками, зазначенням місця розташування і підтвердженням справжності назви для вручення нареченому і нареченій.

Пам'ятний подарунок молодятам: весільна книга

Незабутнім подарунком на весілля може стати подарунковий сертифікат на виготовлення весільної фотокниги. Не всі наречені замовляють її собі самостійно, обмежуючись замовленням весільного фотодиска. У спеціально виготовленій за індивідуальним макетом весільній книзі будуть зібрані кращі фотографії весілля, фотоісторія весільного дня в дизайнерському оформленні та солідному поліграфічному виконанні.
У сімейній дружній атмосфері весільного банкету прийнято говорити теплі слова на адресу молодят і всіх гостей. Заготовлений заздалегідь тост, складені спеціально до дня весілля вірші і поздоровлення неодмінно залишать про Вас приємні спогади. Зверніть вашу увагу також на книги бестселлеры, які завжди стануть в нагоді.

Як і коли дарувати весільний подарунок

Весільні подарунки, як правило, вручають або до початку банкету, або під час нього. У динамічному розкладі весільного дня перед банкетом зазвичай буває тимчасова пауза, коли частина гостей вже на місці, а частина ще не під'їхала. Зазвичай зорієнтуватися всім допомагає ведучий вечора, роблячи відповідне оголошення. Це вдалий час побажати молодій парі щастя і подарувати квіти або гроші. Квіти завжди були дуже популярні на весіллі. Це безпрограшний, красивий варіант подарунка. У наші дні величезний вибір весільних букетів в різних цінових категоріях. Квіти прийнято дарувати також відразу після закінчення церемонії реєстрації.

Частина подарунків на весілля дарується під час самого банкету в ході святкової програми вечора. Тут всім бажаючим привітати молодих ведучий надає окрему можливість для виступу. Але якщо гостей на весіллі багато, або запланована велика концертна програма, не зайвим буде попередити ведучого про своє бажання вручити подарунок молодим на банкеті заздалегідь.
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин