завантаження...

Що подарувати на весілля: цікаві ідеї?


Вас запросили на весілля. Цей значущий захід всі напевно проведуть дуже весело, будуть довго обговорювати, а окремі епізоди залишаться у деяких в пам'яті надовго. Що це за весілля, про яке нічого згадати !? Чим ближче день весілля, тим більше суєти у запрошених, так як гості завжди не знають, що подарувати молодим на весілля. Саме це питання ми б і хотіли розглянути в нашій статті і запропонувати свої варіанти подарунків молодятам.
Чому б і не гроші !?

Перед тим як викласти перелік ідей для подарунків молодятам, варто підійти до вирішення даного питання більш практично. Для початку розвідайте у самих молодих, щоб вони хотіли, щоб їм подарували на весілля. Зрозуміло, що подарунок повинен бути сюрпризом, але, тим не менш, у наш час краще бути більш практичним, тільки якщо молодята із забезпечених сімей або самі вже забезпечені.

Весілля це досить витратний захід, на який йдуть всі заощадження молодих та їхніх батьків, причому іноді доводиться навіть позичати. Якщо у молодих така ситуація, то краще дарувати гроші - це найпростіший і практичний подарунок. Якщо молодим потрібно буде заповнити розтрати на проведення даного заходу, то подарунок у вигляді грошей - дуже гарний і молодята йому дуже навіть раді. Тому уточніть це питання, адже і справді, якщо молодята витратили всі заощадження, а ви їм подаруєте плазму - це хороший подарунок, але не логічний. Взагалі, гроші універсальний подарунок їх можна подарувати на весілля в будь-якому випадку, особливо якщо не знаєте що подарувати.

При цьому такий, здавалося б, банальний подарунок, можна подарувати дуже оригінальним способом. Наприклад, можна купити рамку і в неї вкласти дану купюру, можна піднести це більш креативно і зробити в фотошопі шарж і в потрібному місці вкласти купюру. Як варіант можна купити своєрідну валюту, наприклад, подарувати банкноту  в рамці або ж розміняти загальну подарункову суму і подарувати це молодятам: чемодан з грошима або мішок грошей (в монетах).

Що можна подарувати на весілля крім грошей?

Ну а тепер розглянемо варіанти подарунка молодятам на весілля. Тут можна також вчинити більш практично. Запитати у молодят, що вони хотіли б, щоб їм подарували. Можливо, у молодих є свої уподобання потрібних їм речей. Взагалі перед вибором подарунка найкраще прозондувати грунт, щоб не подарувати однакових подарунків. Наприклад, якщо молодята в'їжджають в нову квартиру, то краще їм дарувати побутові подарунки, попередньо погодивши їх з винуватцями торжества або їх батьками.

Подарунки також можна дарувати в складчину, тобто, скооперувавшись з іншими запрошеними - це буде ще краще. Тепер давайте розглянемо варіанти побутових подарунків.

Побутова техніка

Пральна машина. Це дуже хороший подарунок для молодих, які переїжджають в свою квартиру. Скинувшись з іншими гостями, ви зможете подарувати пральну машину хорошої якості.

Домашній кінотеатр. Ще один хороший подарунок для молодят, причому солідний і пам'ятний.

Мікрохвильова піч. Мікрохвильова піч також стане хорошим подарунком для молодих, так як в побуті вона незамінна.

В принципі, іноді гості дарують і іншу кухонну та побутову техніку: пилосос, праску, пароварку, фритюрницю і т.п. Вирішуйте самі, який з цих подарунків найкраще для молодих. Багато варіантів подарунків на сайті  http://fotos.ua/shop/gazovye-kotly/15270-vid-kotla_kondensacionnyj/.

Предмети для побуту

Звичайно ж, окрім техніки молодятам дарують предмети побуту, які завжди будуть потрібні.

Сервіз. Сервіз завжди стати в нагоді в будинку, тим більше сервізів може бути декілька: обідній або чайний, а також набори столових приладів: столових ложок, виделок, ножів і чайних ложок. Причому набір столових приладів може бути не простим а, наприклад, із золотим напиленням або з срібла, що додасть подарунку статусу.

Постільна білизна. Також можна подарувати на весілля постульна білизну, особливо якщо вона буде дорогою, наприклад з шовку, з дуже красивим малюнком або вишивкою.

Набір рушників. Набір з якісних рушників також буде дуже корисним в побуті. Наприклад, це можуть бути красиві махрові рушники, або ж з бамбука та іншого якісного матеріалу.

Скатертини. Красиві скатертини ще один дуже хороший подарунок для побуту молодят. Ними можна накривати стіл під час святкування або ж використовувати в якості постійного предмета декору для стола.

Подарунок на урочисту частину весілля

Звичайно практичні подарунки краще, але, тим не менш, можна зробити подарунок який допоможе прикрасити весільне торжество, і такі варіанти також дуже цікаві.

Святковий феєрверк. Ну, яке ж весілля без салюту !? Тому ви можете купити феєрверк, це буде відмінним завершенням весільного торжества або навпаки розігріє святковий настрій в середині заходу. Можна придбати салютні установки на певну кількість пострілів і провести салют самостійно, в принципі складного в цьому нічого немає. Або ж просто довірте це професіоналам, які організують піротехнічне шоу.

Виступ. Для того щоб урізноманітнити конкурси і танці - на весілля можна подарувати молодятам виступ якого-небудь колективу, як музичного, так і танцювального.

Весільна подорож. Завершенням урочистої частини заходу є весільна подорож. Як правило, це дарують батьки, але, тим не менш, не завжди. Тому ви можете уточнити це питання і подарувати путівки на закордонний курорт молодятам, правда вам потрібно буде узгодити країну, дату вильоту і прибуття назад - з молодятами, зате це дуже чудовий подарунок.

І ще одна невелика порада. Якщо ви не знаєте що подарувати друзям на весілля, або в якості спільного подарунка, то можна подарувати кожному з молодят особистий подарунок, наприклад нареченому набір келихів для пива, а нареченій набір келихів для вина чи мартіні. Адже не обов'язково ж дарувати щось спільне, окремі подарунки теж гарні по-своєму.
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин