завантаження...

Що подарувати на весілля?

подарунокВесілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля, пам'ятаєте, ваш дарунок має бути оригінальним, таким, що запам'ятовується і, бажано, корисним. Як ви, напевно, вже здогадалися, вибрати цікавий дарунок на весілля не так-то просто. Взагалі до весільного подарунку можна висунути багато вимог, проте всім не догодити. Тому зупинимося на одному – ваш дарунок повинен підсилити відчуття свята.

Спочатку декілька загальних правил:

1. визначтеся з сумою, яку ви готові витратити на весільний дарунок.

2. пригадайте симпатії, хобі і захоплення молодих. Можливо, вони згадували при вас якісь матеріальні мрії. Наведіть довідки у батьків, близьких друзів щасливої парочки. Якщо не плануєте сюрприз – можете запитати прямо, але це вже не так цікаво.

3. спробуйте довідатися, що даруватимуть інші запрошені – адже нікому не хочеться ганьбитися з повтором.

Найчастіше на весілля дарують гроші – щоб молоді окупили витрати на торжество, та і побут потрібно з чогось будувати. І нічого поганого в цьому  немає. У конверт з купюрами вкладіть красиву листівку (до речі, зараз безліч ексклюзивних листівок ручної роботи) зі своїми побажаннями. Якщо ж ви все-таки соромитеся дарувати гроші - придбайте на зручну вам суму сертифікат подарунку в одному з хороших магазинів. Пізніше молоді зможуть прийти в цей магазин і вибрати покупку на свій розсуд. Це до речі, дуже зручно, якщо ви хочете подарувати побутову техніку, але боїтеся не вгадати.

Більшість подарунків орієнтовані на майбутнє молодої сім'ї. Тому історично перевірений список подарунків – посуд, білизна, побутова техніка, предмети меблів.

подарунок1Пам'ятаєте, що поздоровляєте не одну людину, а сім'ю, тому подарунок повинен підійти обом. Адже ніщо так не згуртує молодих, як комплект розкішної постільної білизни, правда ж? До речі, на подарунок можна скинутися декільком гостям і вже на кругленьку суму купити, наприклад, турпоїздку в теплі краї.

Не купуйте дорогих і громіздких подарунків – їх важко тягнути, незручно вручати, вони заважають весь вечір, та і назад в магазин їх важко повертати...

Навіть не маючи в своєму розпорядженні особливо великої суми, можна зробити оригінальний, незвичайний подарунок на весілля. Розпишіть набір каструль смішними побажаннями, оформіть лампу в «іменному» стилі – нареченому і нареченій, подаруйте гармонійну пару футболок або халатів.

Окрім нудних "офіційних презентів" можна урізноманітити свято всілякими саморобними жартівливими подарунками на весілля. Наприклад,  змайструвати «машинку для друку грошей», з дрібних купюр скотчем склеїти «довгу гривню ( долар) », а щоб кохання молодих було чистим і світлим - подарувати лампочку і мило. Адже весілля має бути веселим!

На правах реклами: хочете незабутніх вражень, щирих емоцій, тоді впечатление в подарок - саме для вас! Подаруйте собі політ на повітряній кулі, який стане для вас романтичним, казковим відпочинком!

завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин