завантаження...

Весілля 2014 - що подарувати?

Що подарувати на весілля - питання непросте, тому що люди часто не знають, що сподобається молодятам, і тому стало модно дарувати просто конверти з грошима. Мовляв, вони самі куплять що їм потрібно. З одного боку це зручно всім, з іншого грошовий подарунок прийшов за кордону і на Русі ніколи так не робили. Наші предки завжди дарували подарунки зі змістом, як то кажуть  подарки на все случаи , і якщо ви хочете зробити так само, ця стаття для вас.

По-перше, звернемо увагу на рік 2014 . Всі знають, що східний гороскоп 2014 представляє Коня. І не треба багато думати, щоб зрозуміти принципи цієї тварини. Кінь працює з ранку і до зорі, він спокійний, але справедливий та зі своєю інтуіцією. Крім того, кінь явний домосід, сім'я, діти, дім в 2014 році мають бути у людини на першому місці. Таким чином 2014 рік для створення союзу підходить дуже добре, але з умовою, що це дійсно любляча один одного пара, готова допомагати один одному, бути поруч в радості і прикрості, яка бажає мати багато дітей. Таким молодятам зірки в цьому році будуть симпатизувати . І навпаки, людям дозвільним, що йдуть на створення сім'ї в меркантильних інтересах, що називається в суспільстві «за розрахунком», допомоги від вищих сил чекати не доведеться.

Звичайно, ми схиляємося до першого варіанту, що весілля, на яке ви запрошені, буде між людьми люблячими, вірними і працьовитими, відносини між чоловіком і жінкою налаштовані на міцну сім'ю і затишний спільний дім . Ось і даруєте подарунки для дому. Ідеальний варіант - це побутова техніка. Кухонна плита, холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, кавоварка полегшать працю господині і дадуть їй час на турботу про чоловіка і дітей. Втім, телевізор, радіотелефон, DVD, комп'ютер теж припадуть до хорошого двору. Тільки не треба пафосу й кічу - річ повинна бути скоріше доброю і надійною, ніж модною або містить якісь штучки, які важко застосувати в побуті, які додають їй ціну. Хочете зробити дорогий подарунок - подаруйте два замість одного, але платити удвічі за червоний ноутбук замість сріблястого не варто.

Ще один варіант подарунка - меблі, особливо в пошані ліжка і столи. Відмінно підійде будь плетені меблі. А якщо ви робите не один подарунок, а кожному свій, нареченій відмінно підійдуть книги з кулінарії, а нареченому - набір інструментів. Перераховувати можна довго, головне - подарунок не повинен бути красивим сувеніром або аксесуаром, навпаки, практична користь від нього обов'язкова, ним повинні активно користуватися, тільки тоді він принесе користь цього будинку.

Також цього року хорошим подарунком буде все, що приносить здоров'я. Вибирайте по своїх коштах. Хороший фільтр для води. Турпутівки в спа -готель. Велотренажер. Постільна білизна з натуральних тканин. Книга про правильне здорове харчування і т.д.
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин