завантаження...

Як правильно вибрати весільний подарунок


Отримавши запрошення на весілля, Ви неодмінно задумаєтеся про те, що ж подарувати молодим. Ідеальний варіант - запитати у нареченого або нареченої, що вони хотіли б отримати в якості подарунка. У країнах Європи та в США в порядку речей - отримати разом із запрошенням на весілля список подарунків, які хотіли б отримати молодята. В цьому випадку гостям залишається тільки вибрати подарунок зі списку у відповідності зі своїм бюджетом.

Але як бути, якщо списку немає, і молоді на питання про подарунок відповіли щось типу «Головне для нас Ваша присутність» ??? В цьому випадку доведеться придумувати самим. Що ж, доведеться думати самим. Отже, перше про що варто пам'ятати при виборі подарунка - весілля це свято сім'ї, а значить - подарунок неодмінно повинен бути корисний обом нареченим.

Є кілька ідей, якими варто керуватися при виборі подарунка:

1 Припустимо, Ви знаєте, що молоді після весілля залишаться жити зі своїми батьками. Або ж шлюб у пари далеко не перший. Значить, швидше за все, необхідна побутова техніка у них напевно є. Так само будуть зайвими і набори посуду, порцелянові вироби. Але мало хто відмовиться отримати в подарунок красиву постільну білизну, або ж як не банально - гроші. До того ж, якщо Ви не раз бували в гостях у майбутньої сім'ї, Ви зможете згадати, що не вистачало їх дому.

2 Якщо молоді збираються жити окремо - тут Ваші можливості практично нескінченні. Подумайте, які речі знадобляться молодятам в побуті: на кухні, у вітальні, в спальні? Єдине, про що варто турбуватися в даному випадку, про те, як бути оригінальним при виборі подарунка. Одна з оригінальних ідей  купить настенные часы в петербурге для молодят. Можливо, варто попередити інших гостей про те, що Ви збираєтеся дарувати.

Можна (а найчастіше і треба) дарувати гроші. Якщо не хочете обмежитися стандартними новими купюрами в білому конвертику - спробуйте обіграти даний подарунок. Як мінімум - помістіть гроші в спеціальну листівку, яких нині продається дуже багато, або ж купіть невеликий красивий сундучок, поклавши на дно великі купюри, а зверху насипавши дрібні жовті монети. Так само можна купити невеликий чемоданчик і викласти туди пачки дрібних купюр, зверху кожної пачки покласти 1-10 доларів і перев'язати. Буде створюватися видимість повного чемодана доларів. Можете подарувати молодим фотоальбом «відомих особистостей» - помістивши банкноти в кишеньки звичайного альбому для фотографій. Або ж «грошове дерево» - прив'язавши купюри до гілочок рослини.
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин