завантаження...

Як упаковувати подарунок на весілля

 
Ви запрошені на весілля, ви визначилися з подарунком і навіть його купили. Але це всього половина шляху, адже подарунок потрібно ще й правильно упакувати, щоб приємні спогади про ваш подарунок залишилися у молодят надовго.

 Тобто подарунок зустрічають по одягу, так давайте підберемо правильну одежину для вашого подарунка, і ми постараємося вам у цьому допомогти!

  Класичний варіант. Віддаємо подарунок для пакування фахівцям, які красиво оформлять його і підберуть потрібні за кольором матеріали. Але якщо ж ви вирішили самі упаковувати подарунок, тоді вам варто кілька разів потренуватися, а для цього прикупіть кілька метрів пакувального паперу, з яким ви будете експериментувати. І тільки красиво упакувавши пробну коробку, варто приступати до оформлення весільного подарунка, головне щоб він виглядав презентабельно.
 
Перед тим як віддати подарунок для пакування фахівцям, варто врахувати:
 
- Витягніть чек з коробки;
- Не забудьте вкласти всередину листівку з привітаннями;
 - Перед пакуванням обговоріть колір обгорткового паперу і стрічок. За традицією вони можуть бути кремовими або ніжно рожевими;

Не варто зупинятися тільки на стрічках, це якось буденно. Оригинальная упаковка подарков  заключається у використанні різних намистин, страз, а також мережива, що дуже актуально для весілля.

  Креативимо по повній! Щоб ваш подарунок запам'ятався надовго, слід включити фантазію, і тоді ви зможете зробити не тільки самий незабутній подарунок, але і його упаковка стане найоригінальнішою!

  Нестандартна форма. Всі ми звикли бачити подарунок стандартної форми, це або квадрат або прямокутник. Але ж ми креативимо і значить, наш подарунок буде нестандартної форми! Загорніть подарунок у вигляді піраміди, кулі і тоді ваш подарунок точно буде виділятися з усієї купи подарунків!

  Упаковка натяк. Ця упаковка повинна натякати на те, що знаходиться у неї всередині. Тобто, якщо ви вирішили подарувати молодятам романтичну подорож до Франції (ну, це, наприклад!), Тоді зробіть упаковку у вигляді невеликої валізи, на який можна наклеїти види Парижа, ну або іншого місця, куди попрямують молоді.

  Подарунок інтрига. Всі ми любимо несподівані подарунки і хочемо, щоб подарунок дивував нас і навіть трохи інтригував. Саме тому постарайтеся здивувати молодих. Для цього можна використовувати принцип подарунка коробка в коробі, тобто по типу матрьошки. Але пам'ятайте, молода пара не повинна розчаруватися, розгорнувши саму останню коробку, адже це їх самий прекрасний день у житті й подарунок повинен йому відповідати!

  Даруємо гроші. Гроші це найчастіший подарунок на весілля, та й це правильно, тому що молоді  витратилися на підготовці весільного бенкету, і гроші якраз до місця. Але багато хто відмовляється від дарування грошей, вважаючи, що конверт це банально. А хто вас змушує дарувати гроші в конверті? Використовуйте, наприклад, фотоальбом, в кожну клітинку для фото вкладіть купюру. Або ж купіть оригінальну шкатулку у вигляді шафки з поличками, які висуваються та в які акуратно покладіть гроші.

  Витратьте трохи часу на упаковку подарунка, і тоді ваш весільний подарунок не загубиться серед безлічі інших презентів!
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин