завантаження...

Які квіти дарують на весілля?


Квіти присутні в оздобленні святкового залу, в якому відбувається церемонія одруження, ними оформляють приміщення або відкритий майданчик там, де проходить весільний банкет або вечірка. І, звичайно ж, з вітальними букетами приходять гості привітати молоду пару.

Які квіти дарують на весілля? Можна по-різному підходити до вибору весільного букета. Наприклад - в залежності від пори року. Тобто, керуючись тим, яких квітів в цей сезон багато, можна за невисоку ціну скласти велику помпезну композицію.

Ви можете також керуватися естетичними міркуваннями і загальною концепцією оформлення весільного торжества, коли заздалегідь планується дотримуватися одного стилю в нарядах і декорі, допустимо, біло-рожеве, бежеве, молочно-кавове весілля. В цьому випадку квіти слід підбирати в єдиній кольоровій гамі.

Які квіти дарують на весілля нареченій?

Якщо ж ви надаєте значення повір'ям і переказам, переконано вважаючи, що від того, які квіти будуть піднесені нареченому і нареченій, залежатиме доля їх сім'ї, то незайвим буде згадати деякі звичаї різних народностей, пов'язані з необхідністю присутності в весільному ритуалі однієї з найпрекрасніших квіток - троянди.

Відповідно до Талмуда, троянда червоного кольору виросла з невинно пролитої крові Авеля і тому повинна служити прикрасою кожної єврейської нареченої в день її весілля.

У греків наречених прикрашали вінками з троянд, перевитих міртами. Трояндами оформляли вхід в будинок молодих, пелюстками усипали шлюбне ложе.

З 13-го століття існує французький звичай прикрашати голови жінок вінком з троянд, їх називали «шапель». Навіть найбідніший француз вважав своїм обов'язком подарувати рідній дочці в день її весілля «шапель» на щастя, який одягали на голову дівчини при вінчанні.

Так що, якби існував хіт-парад подарункових весільних букетів, то лідирували б, безсумнівно, букети з троянд.

Вибираючи букет для своєї коханої, наречений повинен знати, що живі квіти на весілля підбираються з урахуванням моделі весільного плаття, його стилістики та інших аксесуарів, почитати про все це  подробнее здесь. Тобто в тому випадку, коли в зачіску нареченої вплітаються червоні троянди при створенні образу в стилі романтики або ампір, букет з лілій в руках буде виглядати щонайменше недоречно.

Які живі квіти на весілля дарують гості?

З приводу оформлення гостьового букета особливих обмежень немає. Кожен запрошений орієнтується на рівень свого достатку, виходячи з якого і планується кількість квітів у букеті, їх сорт і ступінь складності оформлення. Є лише кілька аспектів, які варто враховувати:

    -  На весілля не дарують гвоздики, так як ця квітка викликає дещо інші асоціації, ніяк не пов'язані з майбутнім довгим і щасливим життям.
    -  Польові квіти при всій їх пишноті доречні лише для торжества, організованого в національному стилі.
    -  Переважають квіти ніжних і світлих відтінків, так як навіть самий розкішний букет з троянд насиченого бордового кольору може виглядати занадто монументально і грунтовно.

Основне правило при підборі кольорів для весільного букета стосується аж ніяк не їх якості та ціни. Перевірено багаторічною практикою, що найдовше зберігають жвавість і радують око ті букети, які піднесені з щирим почуттям радості.

Які б живі квіти на весілля ви не вибрали - пам'ятайте, що квіти здатні відчувати настрій людей. Вони зберігають у своїх тендітних пелюстках частинку людських емоцій. Коли букет купується по причині того, що без квітів на свято приходити просто не прийнято - яким би свіжим він не був, у вазі він простоїть не довше кількох днів.
завантаження...
 

Популярні подарунки

Жартівливі подарунки на весілля

Будь-яке свято, а тим більше весілля, потребує необтяжливої обстановки і в різних розіграшах. Молодята...

Гроші. Як зробити такий подарунок на весілля оригінальним

Гроші - один з найпопулярніших подарунків на сучасних весіллях. До питання вручення такого специфічного...

Як вибрати подарунок для мами, тата, бабусі, дідуся, брата або сестри

Кожен рік ми ламаємо голову: що подарувати близьким на Новий Рік або інше свято?...

Що подарувати на весілля?

Весілля – подія досить рідкісна в нашому житті. Тому, вирішуючи, що подарувати на весілля,...

Які квіти подарувати на весілля

На перший погляд, це зовсім просте питання. Можна за годину до весілля піти в...

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

Ви готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів,...

Індивідуальні подарунки для молодят

Примусьте працювати свою уяву. Перед весіллям поцікавтеся у нареченого і нареченої або їхніх родичів,...

Весільні подарунки та їхнє значення

Турботи про святкове вбрання, подарунки, тяганина і суєта довкола події з приводу весілля рідних...

Що подарувати на кришталеве весілля (15 років)?

Якщо подружжя подолали 15-річний рубіж, значить, сім'я у них міцна, почуття чисті, як кришталь,...

Подарунки на весілля

На весіллі прийнято дарувати практичні подарунки, які допоможуть молодій сім'ї уникнути деяких витрат на...

Інтернет магазин